Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Kłodawie. Rowerzysta zderzył się z motocyklistą

Dodano: /

fot. KPP w Jaśle
fot. KPP w Jaśle

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, po godz. 11:00 w miejscowości Kłodawa w powiecie jasielskim. Rowerzysta zderzył się z motocyklistą. Obydwaj trafili do szpitala. Niestety, życia kierującego rowerem nie udało się uratować.

Jak ustalili jasielscy policjanci, 77-mężczyzna jadący na rowerze, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem 25-latkowi.

Obaj kierowcy z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Niestety, kierujący rowerem mężczyzna zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady oraz pojazdy biorące udział w zdarzeniu. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia, będą wyjaśniane w toku dalszego postępowania.



Źródło: KPP w Jaśle
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Policyjna eskorta chorej kobiety do szpitala

PODKARPACIE. 64-letnia kobieta miała podejrzenie zawału serca.

Podkarpacie

Ponad 250 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 8 osób [23.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 360 zakażeń na Podkarpaciu, brak zgonów [22.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem. Dziś w kraju potwierdzono 3890 nowych zakażeń.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [21.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 278 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 4 osoby; wszystkie miały choroby współistniejące.

Podkarpacie

W Humniskach k. Brzozowa runął dach domu. W środku były 3 osoby

PODKARPACIE. Powodem zawalenia się dachu był zalegający śnieg. W środku była 3-osobowa rodzina. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [19.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 464 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 15 osób, z których 12 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny wzrost liczby zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [18.02.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 487 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, czyli prawie o 100 więcej niż wczoraj.

Reklama