Rzeszów - Czwartek, 08.05.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w powiecie ropczycko-sędziszowskim

Dodano:

fot. KPP Ropczyce
fot. KPP Ropczyce
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Gnojnicy. Kierujący oplem, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi uderzył w betonowy most i samochód stoczył się do rzeki. 31-latek, kierujący oplem, zginął na miejscu.

Tragiczne w skutkach okazało się zdarzenie, do jakiego doszło wczoraj około godz. 20 w Gnojnicy, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem astrą, jadąc drogą powiatową, na zakręcie prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w betonowy most prowadzący do posesji, następnie samochód wpadł do rzeki.

31-latek zginął na miejscu. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. Na miejscu policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia okoliczności tego wypadku.
Źródło: KPP Ropczyce
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [21.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 66 zakażeń koronawirusem, w tym 9 ponownych zakażeń. Nie odnotowany przypadków śmiertelnych. Przybyło 184 ozdrowieńców.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 11 osób [16.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 223 zakażenia koronawirusem, w tym 20 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [17.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 180 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [16.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 166 zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

44-latek ranił partnerkę nożem. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

MIELEC. Sprawcy grozi kara 25 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 170 zakażeń, 19 zgonów [15.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 172 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 17 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Ponad 80 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Brak zgonów [14.03.2022]

​PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 82 zakażenia koronawirusem, w tym 7 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [11.03.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 142 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Reklama