Rzeszów - Sobota, 25.10.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Stobiernej. Nie żyje 21-letni mężczyzna

Dodano: 17.07.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Dębicy
fot. KPP w Dębicy

PODKARPACIE. Wczoraj w powiecie dębickim doszło do czołowego zderzenia się motocyklisty z samochodem osobowym. Pomimo reanimacji, 21-latek kierujący jednośladem zmarł.

Wypadek miał miejsce około godz. 19:00 w miejscowości Stobierna. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że 21-letni mężczyzna kierujący motocyklem typu cross Kayo, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z volkswagenem passatem.

Kierujący jednośladem, 21-letni mieszkaniec miejscowości Brzezówka, mimo reanimacji, poniósł śmierć. Kierowca volkswagena - 76-letni mieszkaniec Stobiernej – w trakcie zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy, który pozwoli ustalić dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.


Źródło: KPP w Dębicy
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wpadek w Książnicach. Kobietę przygniótł ciągnik rolniczy

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na prywatnej posesji w miejscowości Książnice w powiecie mieleckim. 70-kobieta został przygnieciona przez ciągnik. Pomimo reanimacji, kobieta zmarła.

POLICYJNA AKCJA

„(Nie)trzeźwy poranek” na podkarpackich drogach. Zatrzymano ponad 50 kierowców

PODKARPACIE. Blisko 11 tys. skontrolowanych kierowców, 52 osoby po spożyciu alkoholu - to bilans wczorajszych działań podkarpackich policjantów na drogach regionu.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW dla Podkarpacia. W czwartek burze, ulewny deszcz i wiatr

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne w tym tygodniu ostrzeżenie przed burzami, jakie spodziewane są na Podkarpaciu. Burzom będzie towarzyszył silny wiatr, deszcz oraz miesiącami grad.

DACHOWANIE FIATA

Tragiczny wypadek w Goliszowcu. Nie żyje 20-letni kierowca

PODKARPACIE. Na trasie z Goliszowca do Rzeczycy Długiej w powiecie stalowowolskim doszło do tragicznego wypadku. 20-letni kierowca fiata stracił panowanie nad autem i dachował. Niestety, zmarł w szpitalu. Trwa wyjaśnianie przyczyn tego...

BURZE, WIATR i ULEWNY DESZCZ!

IMGW wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego woj. podkarpackiego

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia w związku z prognozowanymi burzami na terenie całego województwa podkarpackiego.

ŚMIERTELNY WYPADEK

Dachowanie samochodu na DW881 w Medyni Głogowskiej. 1 osoba nie żyje

MEDYNIA GŁOGOWSKA. Na drodze wojewódzkiej nr 881 w Medyni Głogowskiej dachował samochód, którym podróżowały trzy osoby. Wszystkie trafiły do szpitala. Niestety jedna z nich, 87-letnia pasażerka zmarła.

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej

Będzie bezpieczniej dla pieszych na DK9 w Głogowie Małopolskim

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ponownie ogłosiła przetarg na poprawę bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych na DK9 w Głogowie Małopolskim. Inwestycja wykonana zostanie w systemie projektuj-buduj.

ZDERZENIE TRZECH POJAZDÓW

Śmiertelny wypadek na DK9 w Jadachach. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. Trzy samochody zderzyły się w Jadachach. W wypadku zginęły dwie osoby, kolejne dwie trafiły do szpitali w Tarnobrzegu i Nowej Dębie.

Reklama