Rzeszów - Niedziela, 22.03.2026
Reklama

Środki ochrony osobistej dla 5 podkarpackich placówek medycznych

Dodano: 03.06.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
PODKARPACIE. Trzy szpitale i dwa zakłady opiekuńczo-lecznicze otrzymają pomoc w związku z epidemią koronawirusa.
 
Firma Fresenius Kabi Polska ponownie wesprze polski personel medyczny w całej Polsce. Wsparcie uzyskają nie tylko szpitale, ale również zakłady opiekuńczo-lecznicze.
 
W województwie podkarpackim środki ochrony osobistej trafią do pięciu placówek medycznych: Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie oraz SPZOZ w Łańcucie, a także do dwóch zakładów opiekuńczo-leczniczych (ZOL) w Rzeszowie. Będą to certyfikowane przyłbice, rękawiczki oraz maseczki filtrujące typu ffp2.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Biegał półnagi wokół zabytkowej fontanny. Przy pijanym 23-latku znaleziono marihuanę

KOLBUSZOWA. Dziwne zachowane młodego mężczyzny wzbudziło czujność dzielnicowych.

Podkarpacie

Pod szczytem Tarnicy znaleziono niewybuch. Do czasu przyjazdu saperów zamknięto szlaki

RZESZÓW. Niewybuch został znaleziony przez jednego z turystów.

Podkarpacie

Akcja „Trzeźwy poranek”: 15 tys. kontroli, 66 zatrzymań, rekordzista miał trzy promile

PODKARPACIE. Niekwestionowanym rekordzistą okazał się 57-latek z powiatu tarnobrzeskiego. Kierujący rowerem miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Podkarpacie

22- i 21-latek zatrzymani z haszyszem i marihuaną. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności

MIELEC. Jeden z nich trzymał marihuanę w schowku samochodu, drugi miał haszysz w domu.

Podkarpacie

Brawurowa jazda po alkoholu 24-latka. Policji tłumaczył, że to jego dziewczyna prowadziła

NISKO. Z piątku na sobotę, policjanci otrzymali zgłoszenie o kierowcy renaulta laguny, który szaleje po ulicach Niska.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszej przez śmieciarkę

SANOK. Do wypadku doszło 7 czerwca przed południem.

Podkarpacie

Ubywa studentów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Największą podkarpacką uczelnią był Uniwersytet Rzeszowski, na którym studiowało 16,3 tys. osób.

Reklama