Rzeszów - Piątek, 09.01.2026
Reklama

Tragedia na przejeździe kolejowym w Jadachach. Zginęło małżeństwo

Dodano: 19.04.2022 r.

fot. KM PSP w Tarnobrzegu
fot. KM PSP w Tarnobrzegu
PODKARPACIE. Na przejeździe kolejowym w Jadachach pod Tarnobrzegiem doszło do zderzenia osobowego audi z szynobusem. W wypadku zginęło małżeństwo, które podróżowało razem 14-miesiączną dziewczynką. Ranne dziecko trafiło do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do tragicznego wypadku doszło w Poniedziałek Wielkanocny po godz. 16:00 w miejscowości Jadachy w powiecie tarnobrzeskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, samochód osobowy marki audi wjechał na przejazd kolejowy bez zapór i zderzył się z szynobusem relacji Rzeszów - Stalowa Wola. Na miejsce wypadku wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo reanimacji, 32-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna, mieszkańcy Jadachów, zmarli. 14-miesięczna dziewczynka, która jechała z nimi, trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.  

Szynobusem podróżowało 10 pasażerów i 2 pracowników, nikt nie odniósł obrażeń. 39-letni maszynista był trzeźwy.

Policjanci i prokurator wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.

 
Źródło: KMP Tarnobrzeg, KM PSP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie autobusu z osobówką w Sanoku

SANOK. Na ulicy Staszica w Sanoku doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z osobowym oplem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Podkarpacie

Wypadek ciężarówki na S19. Droga w kierunku Lublina zablokowana

PODKARPACIE. Na odcinku drogi ekspresowej S19 pomiędzy węzłem Zdziary , a węzłem Lasy Janowskie ciężarówka wypadła z drogi i wjechała do rowu.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w miejscowości Równe. Nie żyje 40-letni mężczyzna

PODKARPACIE. 40-letni kierowca mercedesa zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby wydobyć z auta zakleszczonego mężczyznę. Pomimo udzielonej pomocy medycznej, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Zielone światło dla budowy obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. Ponad 12 kilometrów będzie miała obwodnica Kolbuszowej w ciągu drogi krajowej nr 9. Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Rzeszowie wydał decyzję środowiskową dla inwestycji.

Podkarpacie

Oddano do ruchu 20 km drogi ekspresowej S19

PODKARPACIE. Tuż przed świętami, do użytku kierowców oddano dwa odcinki drogi ekspresowej S19: Krosno – Miejsce Piastowe oraz Miejsce Piastowe – Dukla. To w sumie ponad 20 km nowej trasy.

Podkarpacie

Cztery osoby ranne w wypadku w Orzechówce

PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ranne zostały cztery osoby. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają brzozowscy policjanci.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Połomii

PODKARPACIE. 53-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód. Strzyżowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Podkarpacie

Tragiczna noc na podkarpackich drogach. W trzech wypadkach zginęły trzy osoby

PODKARPACIE. Trzy wypadki, trzy ofiary śmiertelne – to bilans tragicznej nocy na podkarpackich drogach. W Zarzeczu kierująca volkswagenem polo najechała na leżącego na jezdni mężczyznę, którego życia nie udało się uratować. W...

Reklama