Rzeszów - Sobota, 15.11.2025
Reklama

Tragedia na torach. Nie żyje 47-letni mężczyzna

Dodano: 28.11.2022 r.

Fot. KMP Tarnobrzeg
Fot. KMP Tarnobrzeg
TANOBRZEG. W nocy z niedzieli na poniedziałek w Tarnobrzegu doszło do tragicznego wypadku. Pociąg towarowy najechał na leżącego na torach mężczyznę. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło około godz. 3:00 na torach przy ul. Kolejowej. Jak ustaliła policja, pociąg towarowy przewożący węgiel z Sosnowca do Kozienic, będąc na wysokości osiedla Wielowieś, na nieoświetlonym odcinku torów, najechał na leżącego na torach mężczyznę – 47-letniego mieszkańca Tarnobrzega. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zginął na miejscu.

59-letni maszynista był trzeźwy.

Policjanci i prokurator wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.

 
Źródło: KMP Tarnobrzeg
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pożar naczepy ciężarówki na autostradzie A4 w Ostrowie

PODKARPACIE. Kierowcy jadący autostradą A4 w kierunku Rzeszowa, na odcinku pomiędzy węzłem Dębica Zachód, a węzłem Sędziszów Małopolski muszą się liczyć z utrudnieniami. Płonie naczepa tira.

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek pod Mielcem

PODKARPACIE. Nie żyje 57-letni kierowca fiata, który zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Podkarpacie

Kompletnie pijana matka przywiozła autem dziecko do przedszkola

PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu miała 34-latka, która przywiozła samochodem swoją 5-letnią córkę do przedszkola. Świadkiem zdarzenia był policjant po służbie, który natychmiast zareagował i uniemożliwił nieodpowiedzialnej kobiecie dalszą jazdę. Grozi jej...

Podkarpacie

Wojewoda powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie położnictwa i ginekologii

PODKARPACIE. Dr n. med. Jarosław Janeczko ponownie objął funkcję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul wręczyła mu powołanie na pięcioletnią kadencję.

Podkarpacie

Na obwodnicy Stalowej Woli wywróciła się cysterna, wycieka paliwo. Utrudnienia potrwają kilka godzin

STALOWA WOLA. Przed godz. 11:00 na drodze krajowej nr 77 w Stalowej Woli przewróciła się cysterna. Na miejscu pracują służby. Droga jest całkowicie zablokowana.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na DK73 w Kołaczycach

PODKARPACIE. Dziś we wczesnych godzinach porannych na odcinku drogi krajowej nr 73 Pilzno - Jasło doszło do tragicznego wypadku. Samochód ciężarowy potrącił pieszego. Mężczyzna nie przeżył.

Podkarpacie

Wypadek na autostradzie A4 w Woli Dalszej. Samochód wypadł z drogi

Do wypadku doszło około godz. 7:30 na odcinku autostrady A4 pomiędzy Łańcutem a Przeworskiem, na wysokości Woli Dalszej. Ranne zostały dwie osoby.

Reklama