Rzeszów - Piątek, 16.05.2025
Reklama

Tragedia na torach. Pociąg śmiertelnie potrącił starszą kobietę

Dodano:

fot. KPP w Jarosławiu
fot. KPP w Jarosławiu
PODKARACIE. Jarosławscy policjanci ustalają tożsamość starszej kobiety, która zginęła pod kołami pociągu relacji Przemyśl – Rzeszów.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po godz. 11:00 na wysokości ul. Krakowskiej w Jarosławiu. Jak wstępnie ustalili policjanci, starsza kobieta wtargnęła nagle na tory, wprost pod jadący pociąg relacji Przemyśl - Rzeszów. Kobieta zginęła na miejscu.

Maszynista był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Funkcjonariusze ustalają również tożsamość kobiety.

 
Źródło: KPP w Jarosławiu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Perony na stacji Ropczyce zostaną przebudowane

PODKARPACIE. Dzięki przebudowie stacja zyska lepszą funkcjonalność. 

Podkarpacie

Rusza budowa kolejnych przystanków dla Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

PODKARPACIE. Lada dzień rozpocznie się budowa nowych przystanków na linii z Rzeszowa do Dębicy i Przeworska oraz z Rzeszowa w stronę Kolbuszowej.

Podkarpacie

Burze nad Podkarpaciem. Ponad 60 interwencji strażaków

PODKARPACIE. W czwartek  podkarpaccy strażacy odnotowali ponad 60 interwencji z powodu burz, które przechodziły nad województwem podkarpackim. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 60 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia.

Podkarpacie

Uwaga! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W środę, 8 czerwca 2022 r. na terenie całego województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Podkarpacie

Wypadek motoszybowca w Górkach. Jedna osoba nie żyje

PODKARPACIE. W Górkach rozbił się motoszybowiec z dwoma mężczyznami na pokładzie. Jeden z nich, w stanie ciężkim, został przetransportowany do szpitala w Krakowie. Drugi poniósł śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Tragedia nad wodą. 45-latek poślizgnął się i wpadł do rzeki. Zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 22:00 w Straszęcinie w powiecie dębickim.

Podkarpacie

Osiem ofert w przetargu na realizację kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. Chodzi o projekt i budowę ponad 12-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 Domaradz - Iskrzynia. 

Reklama