Rzeszów - Sobota, 08.11.2025
Reklama

Tragedia nad zalewem Podwolina w Nisku. Utonął 22-letni mężczyzna

Dodano: 21.06.2022 r.

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
PODKARPACIE. 22-letni mężczyzna z powiatu stalowowolskiego utonął w zalewie Podwolina w Nisku. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności utonięcia.

Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 15:00, na kąpielisku Podwolina w Nisku. Jak wstępnie  ustalili policjanci, 22-letni mężczyzna, wszedł do wody i po odpłynięciu kilkudziesięciu metrów od brzegu, zaczął tonąć. Do akcji ratunkowej skierowano 7 zastępów straży pożarnych, w tym płetwonurków. Po kilkudziesięciu minutach poszukiwań, 22-latek został odnaleziony w odległości ok. 10 m od brzegu, na głębokości ok. 3 metrów. Wydobyto go na brzeg i podjęto reanimację. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Nisko
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 12 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [8.04.2020 r.]

Łącznie na Podkarpaciu badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 180 przypadków.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu wykonuje się ok. 200 testów dziennie na obecność koronawirusa

Podczas sesji sejmiku województwa, Podkarpacki Inspektor Sanitarny, poinformował o bieżących działaniach w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. 168 osób zakażonych na Podkarpaciu. Aktualne dane [7.04.2020 r.]

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o 9 kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem SARS CoV2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowi zakażeni na Podkarpaciu. W Łańcucie zmarł starszy mężczyzna

3 nowe przypadkami zakażenia koronawirusem, 7 ofiara śmiertelna, kolejna osoba wyzdrowiała – oto najnowsze informacje z województwa podkarpackiego. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 4 kolejne przypadki. Nowe dane [6.04.2020]

Łącznie dziś na Podkarpaciu potwierdzono 7 nowych przypadków.

Podkarpacie

Zmarła 2-letnia Anielka, poparzona w pożarze w Leżachowie

W nocy z piątku na sobotę zmarła dwuletnia Anielka, ciężko poparzona w pożarze w Leżachowie w gminie Sieniawa, do którego doszło w lutym br. 

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe przypadki na Podkarpaciu. Kolejna ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono trzy kolejne przypadki osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Jedna osoba zmarła.

Reklama