Rzeszów - Środa, 01.07.2026
Reklama

Tragedia nad zalewem w Radymnie. Utonął 53-letni mężczyzna

Dodano: 29.06.2026 r. / Redakcja

Zalew w Radymnie / fot. KPP Jarosław
Zalew w Radymnie / fot. KPP Jarosław

RADYMNO. Policja ustala okoliczności utonięcia 53-latka w zalewie w Radymnie. Ciało dryfujące na powierzchni wody znaleźli kajakarze.

W niedzielę, po godz. 7:00 do dyżurnego jarosławskiej komendy wpłynęła informacja od kajakarzy płynących po zalewie ZEK w Radymnie, o dryfującym na powierzchni wody ciele mężczyzny.

Pomimo szybkiej interwencji służb, życia 53-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego nie dało się uratować.

Policjanci z komisariatu w Radymnie, pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Jak wynika z policyjnych statystyk, od początku roku na Podkarpaciu odnotowano cztery utonięcia, w tym dwa podczas wypoczynku nad wodą.


Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

55-latek złamał obowiązek izolacji i chodził po ulicach

PODKARPACIE. Sąd zastosował 2-miesięczny areszt wobec 55-letniego mężczyzny, który naruszył obowiązek izolacji i opuścił tarnobrzeską noclegownię, w której miał przebywać.

Podkarpacie

Koronawirus. 1264 nowych zakażonych na Podkarpaciu. W Rzeszowie 187 przypadków [13.11.2020]

PODKARPACIE. Aktualna sytuacja epidemiologiczna SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Znamy Laureatów Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" 2020

PODKARPACIE. Już po raz dziewiętnasty Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim organizowało prestiżowy konkurs jakim jest „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. 

Podkarpacie

Premiera filmu "Podkarpackie to Ty. Fenomen miejsca. Fenomen ludzi"

PODKARPACIE. Osiem inspirujących historii o poszukiwaniu własnej tożsamości i swojego miejsca na ziemi. Poznajcie ludzi, którzy podjęli świadomą decyzję, aby pozostać właśnie tutaj, na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Będzie nowy most na Sanie. Połączy prawobrzeżną część Sanoka z centrum

PODKARPACIE. Sanok zyska nową przeprawę, która zastąpi ponad 40-letni most tymczasowy. Koszt inwestycji to blisko 64 mln zł.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 1300 nowych przypadków na Podkarpaciu [12.11.2020]

PODKARPACIE.  W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1276 nowych zakażeń. Wyzdrowiało kolejne 899 osób. Zmarło 25 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. 1152 zakażenia, 792 wyzdrowienia, 15 zgonów [11.11.2020]

PODKARPACIE. Aktualna sytuacja epidemiologiczna SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Odsłonięto mural upamiętniający Orlęta Przemyskie

PODKARPACIE. W przeddzień Święta Niepodległości, w Przemyślu odsłonięto mural poświęcony Orlętom Przemyskim.

Reklama