Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Tragedia w Leżajsku. W zbiorniku melioracyjnym utonął 24-latek

Dodano: 29.06.2022 r.

fot. KPP Leżajsk
fot. KPP Leżajsk
LEŻAJSK. 24-letni mężczyzna utonął nad tzw. Florydą.  Jest pierwszą w tym sezonie ofiarą wody w powiecie leżajskim.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, przed godz. 18:00  na sztucznym zbiorniku wodnym Floryda w Leżajsku. Jak informuje Policja, 24-letni mężczyzna wszedł do zbiornika i zniknął pod wodą. Na miejsce skierowano służby, w tym płetwonurków. Po około dwóch godzinach poszukiwań, wyłowiono ciało mężczyzny. Pomimo podjętej reanimacji, życia 24 latka nie udało się uratować. 

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnianie okoliczności tej tragedii. 

To pierwsze utonięcie tego lata w powiecie leżajskim.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Przejście graniczne w Medyce otwarte dla pieszych

PODKARPACIE. Piesi mogą przekraczać granicę z Ukrainą na przejściu w Medyce. W dalszym ciągu nie ma tu możliwości przekroczenia granicy środkami transportu.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na torach. Nie żyje starszy mężczyzna

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło kilka godzin temu w Głuchowie koło Łańcuta. 

Podkarpacie

Gigantyczne wsparcie dla szpitala w Łańcucie

PODKARPACIE. Kombinezony ochronne o wartości ponad 1,7 mln zł trafiły do szpitala w Łańcucie. Zakupiła je ropczycka spółka, a Urząd Marszałkowski zorganizował dostawę.

Podkarpacie

Kolejna ofiara koronawirusa na Podkarpaciu. 1 nowe zakażenie, 7 wyzdrowień [14.05.2020]

PODKARPACIE. W szpitalu w Łańcucie zmarła 90-letnia kobieta. Miała choroby współistniejące.  

Podkarpacie

POLREGIO przywraca kursy zawieszonych pociągów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Pociągi POLREGIO będą kursowały częściej, z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Podkarpacie

Koronawirus. 1 nowy przypadek na Podkarpaciu, pierwszy od kilku dni

PODKARPACIE. Potwierdzono jeden nowy przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Od 18 maja otwarte salony fryzjerskie, kosmetyczne i restauracje. Rząd znosi kolejne ograniczenia

„Powoli wracamy do normalnego życia. Jednak nie będzie ono takie jak przed pandemią.” 

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstaną trzy nowe obwodnice

PODKARPACIE. Przemyśl, Kolbuszowa i Nowa Dęba zyskają obwodnice. Powstaną w ramach rządowego programu „100 obwodnic”. Inwestycje maja być realizowane w latach 2026-2028.

Reklama