Rzeszów - Sobota, 11.10.2025
Reklama

Tragedia w Lubatówce na Podkarpaciu: 70-latek aresztowany za zabójstwo syna

Dodano: 09.07.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Krośnie
fot. KMP w Krośnie

PODKARPACIE. Sąd Rejonowy w Krośnie zadecydował o tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy 70-letniego mężczyzny podejrzanego o zabójstwo swojego syna. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę rano. Około godz. 7:00 dyżurny krośnieńskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej w miejscowości Lubatówka. Podczas kłótni, 70 mężczyzna śmiertelnie ugodził nożem swojego 40-letniego syna.

Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy zatrzymali 70-latka. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut zabójstwa.

Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na Podkarpaciu spada liczba przechodni i porad lekarskich

PODKARPACIE. Na koniec 2018 roku w województwie podkarpackim funkcjonowało 1721 placówek ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, w tym 1229 przychodni i 492 praktyki lekarskie.

Podkarpacie

Otwarto nowy most na Wisłoku

W miejscowości Czarna koło Łańcuta oddano do użytku nowy most na Wisłoku, który zastąpił starą przeprawę. Poprzednia konstrukcja miała ograniczony tonaż i nie odpowiadała obowiązującym normom i potrzebom transportowym.

Podkarpacie

Otwarto nowe Centrum Medyczne z pawilonem diagnostyczno-zabiegowym

ŁAŃCUT. Nowoczesny pawilon diagnostyczno- zabiegowy w Łańcucie to kolejna inwestycja w podkarpackiej służbie zdrowia.

Podkarpacie

Pytony, boa, warany… Udaremniony przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów w Korczowej

Na przejściu granicznym Korczowa-Krakowiec funkcjonariusze KAS udaremnili przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów. Zwierzęta przekazano na kwarantannę do ZOO w Zamościu.

Podkarpacie

Na dębickim odcinku A4 kierowca miał na liczniku 248 km/h. Interweniowała grupa „Speed”

PODKARPACIE. Kierowca mercedesa stracił prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi.

Podkarpacie

Symboliczne wbicie łopaty na budowie obwodnicy Dynowa

DYNÓW. 35 mln inwestycja obejmuje m.in. budowę trzech mostów.

Podkarpacie

Na Podkarpackim odcinku A4 powstanie system łączności alarmowej SOS

PODKARPACIE., Przetarg dotyczy odcinka od granicy z woj. małopolskim do przejścia granicznego PL/UA.

Podkarpacie

Ośmiu kierowców straciło prawo jazdy. Wszyscy za nadmierną prędkość

BRZOZÓW. Najwyższy pomiar jaki odnotowali policjanci to 117 km/h.

Reklama