Rzeszów - Sobota, 27.12.2025
Reklama

Tragiczna noc na podkarpackich drogach. W trzech wypadkach zginęły trzy osoby

Dodano: 18.12.2025 r. / Redakcja

PODKARPACIE. Trzy wypadki, trzy ofiary śmiertelne – to bilans tragicznej nocy na podkarpackich drogach. W Zarzeczu kierująca volkswagenem polo najechała na leżącego na jezdni mężczyznę, którego życia nie udało się uratować. W Zarszynie doszło do wywrócenia ciężarówki – kierowca zmarł w szpitalu. Natomiast na drodze wojewódzkiej nr 867 między Starym Siołem a Mołodyczem kierująca nissanem wjechała do rowu; w wypadku zginęła 36-letnia kobieta.

Pierwszy z wypadków miał miejsce wczoraj przed godz. 18:00 w miejscowości Zarzecze w powiecie jasielskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta jadąca volkswagenem polo drogą wojewódzką nr 992 w kierunku Jasła, na prostym odcinku drogi, najprawdopodobniej najechała na leżącego na jezdni mężczyznę. Pomimo reanimacji, życia 67-letniego mieszkańca gminy Dębowiec nie udało się uratować.

Do kolejnego wypadku doszło po godz. 21:00 w miejscowości Zarszyn w powiecie sanockim. KPP w Sanoku przekazała, że w ciężarówce volvo, którą kierował 42-letni doszło do rozerwania jednej z opon, w wyniku czego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi, a tir przewrócił się na bok. 42-latek trafił do szpital. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Reklama

Trzeci tragiczny wypadek miał miejsce po godz. 3:00 na drodze wojewódzkiej nr 867 na odcinku Stare Sioło - Mołodycz. Policja ustaliła wstępnie, że kobieta jadąca osobowym nissanem w kierunku Starego Sioła, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do przydrożnego rowu. W wypadku śmierć poniosła pasażerka nissana, 36-letnia obywatelka Ukrainy.


Źródło: KWP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń na Podkarpaciu [6.11.2020]

​PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1707 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

W Sanoku powstało trójwymiarowe przejście dla pieszych

PODKARPACIE. Trójwymiarowe pasy namalowano na ul. Kochanowskiego przy Szkole Podstawowej nr 1.

Podkarpacie

Podkarpacie gotowe na sezon zimowy

PODKARPACIE. Podczas briefingu prasowego, wojewoda podkarpacki Ewa Leniart zapewniła, że województwo podkarpackie jest dobrze przygotowane na okres zimowy.  

Podkarpacie

Na Podkarpaciu działają trzy izolatoria. Wolnych jest ponad 320 miejsc

RZESZÓW. W Rzeszowie utworzono nowe izolatorium dla 127 pacjentów. Łącznie na Podkarpaciu działają 3 takie miejsca. Obecnie wolnych jest ponad 320 miejsc.

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu. W Rzeszowie 475 przypadków [5.11.2020]

PODKARPACIE. W dzisiejszym komunikacie potwierdzono 1553 nowe przypadki, z czego aż 475 w Rzeszowie. Zmarło 27 mieszkańców województwa.
 

Podkarpacie

Nowi funkcjonariusze w szeregach Straży Granicznej na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 4 listopada 2020 r. na placu apelowym komendy BiOSG w Przemyślu odbyło się uroczyste ślubowanie 25 nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Podkarpacie

Koronawirus. W kraju rekord, na Podkarpaciu 1280 przypadków, w Rzeszowie ponad 300 [4.11.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 1280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego aż 311 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Na moście w Nowej Dębie przywrócono ruch dwukierunkowy

PODKARPACIE. Na remontowanym moście przez rz. Dęba w Nowej Dębie ruch odbywa się już dwukierunkowo.

Reklama