Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Tragiczny finał poszukiwań 61-letniej kobiety. Jej ciało znaleziono na polu

Dodano:

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów
PODKARPACIE. Kilkadziesiąt osób zaangażowanych było w poszukiwanie 61-letniej mieszkanki Oleszyc. Jej zaginięcie zgłosiła rodzina. Niestety kobietę znaleziono martwą na polach uprawnych.

W niedzielę, po godz. 19:00 policjanci z lubaczowskiej komendy wspólnie ze strażakami PSP i OSP oraz funkcjonariuszami Straży Granicznej, rozpoczęli poszukiwania 61-letniej mieszkanki Oleszyc. Jej zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak kobieta wyszła od swoich znajomych w miejscowości Zabiała i nie powróciła do swojego miejsca zamieszkania.

Służby sprawdzały miejsca i okolice, gdzie zaginiona była widziana po raz ostatni, a także rejony pobliskich miejscowości. W działania zaangażowanych było kilkadziesiąt osób.

61-latka po raz ostatni kontaktował się z rodziną telefonicznie po godz. 20:00. Twierdziła, że nie wie gdzie jest i nie wie jak wrócić do domu. Około godz. 2:00, na polach uprawnych pomiędzymiejscowościami Stare Oleszyce i Zalesie policjanci odnaleźli ciało kobiety, które zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz przyczyny śmierci kobiety.
 
Źródło: KPP Lubaczów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wypadek w Łańcucie. Trzy osoby trafiły do szpitala

ŁAŃCUT. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj drodze relacji Białobrzegi – Łańcut. W zderzeniu dwóch samochodów poszkodowane zostały trzy osoby.

Podkarpacie

Nowy Podkarpacki Wojewódzki Konserwator Zabytków

PODKARPACIE. Adam Sapeta został nowym Podkarpackim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków. Zastąpił na tym miejscu Beatę Kot, która przeszła na emeryturę.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie dwóch osobówek w Domaradzu

PODKARPACIE. Mandatem z wysokości 1500 zł ukarana została 32-letnia kobieta kierująca fordem, która doprowadziła do kolizji z nissanem. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Podkarpacie

Zielone światło dla budowy ostatniego odcinka S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Pozytywną opinią Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych zakończyła się kontrola uprzednia przetargu na projekt i budowę odcinka drogi ekspresowej S19 Jawornik – Lutcza. Jak zapowiada Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, wkrótce...

Podkarpacie

Czołowe zderzenie na DW982 w Sadkowej Górze. 4 osoby w szpitalu

PODKARPACIE. Cztery osoby, w tym półtoraroczne dziecko ucierpiało w wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 982 w miejscowości Sadkowa Góra.

Podkarpacie

Poranne kontrole policji na podkarpackich drogach. Ujawniono 27 nietrzeźwych kierowców

PODKARPACIE. Od wczesnych godzin porannych podkarpaccy policjanci prowadzili na drogach regionu działania pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano ponad 15 tys. kierowców, 27 z nich wsiadło za kierownicę po alkoholu.

Podkarpacie

Tragedia w Łączkach Jagiellońskich. 85-letnia kobieta zginęła w pożarze domu

PODKARPACIE. Do tragicznego pożaru doszło wczoraj w miejscowości Łączki Jagiellońskie w powiecie krośnieńskim. W pożarze domu zginęła 85-letnia kobieta.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Woli Mieleckiej. 19-latka potrącona przez ciężarówkę

WOLA MIELECKA. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed południem na drodze wojewódzkiej nr 984, w miejscowości Wola Mielecka. Samochód ciężarowy potrącił 19-letnią pieszą. Jej życia nie udało się uratować.

Reklama