Rzeszów - Czwartek, 20.08.2026
Reklama

Tragiczny pożar domu w Brzozowie. Są ofiary śmiertelne

Dodano: 05.03.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Brzozowie
fot. KPP w Brzozowie

BRZOZÓW. Dwie osoby zginęły w pożarze domu jednorodzinnego przy ul. Rzecznej w Brzozowie. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pojawienia się ognia.

Informacja o pożarze dotarła do strażaków tuż po północy. Na miejsce skierowano dziewięć zastępów straży pożarnych. Akcję ratowniczą utrudniał rozprzestrzeniający się ogień. Po przygaszeniu pożaru, strażacy znaleźli w domu ciała dwóch mężczyzn. Jeszcze przed przybyciem strażaków, z płonącego budynku wydostała się kobieta. Trafiła do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca i zabezpieczyli ślady, które pozwolą na ustalenie przyczyn pożaru. Ciała mężczyzn zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Jak informuje Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie, od początku roku, podkarpaccy strażacy wyjeżdżali już do ponad 480 pożarów w domach i mieszkaniach. W pożarach zginęło 9 osób, a 22 zostały ranne.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 800 zakażeń, 21 zgonów [30.11.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 833 nowe przypadki zakażenia COVID-19. Kolejne 694 osoby wyzdrowiały. 
 

Podkarpacie

Centra opiekuńczo-mieszkalne dla niepełnosprawnych z Rzeszowa i Podkarpacia

PODKARPACIE. Na terenie dziewięciu podkarpackich miejscowości powstaną centra opiekuńczo-mieszkalne dla osób niepełnosprawnych. Jeden z obiektów znajdzie się w Rzeszowie.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [29.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 418 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1100 nowych zakażeń, duża liczba zgonów [26.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1177 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 56 osób (49 miało choroby współistniejące).

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń IV fali [25.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1229 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim – najwięcej od 3 kwietnia br. 

Podkarpacie

Ponad 1000 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 14 osób [24.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1058 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Widełce. Nie żyje 79-letnia kobieta

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Widełce.

Podkarpacie

Pijany na autostradzie A4. Uszkodzone barierki i dwa auta

PODKARPACIE. Dwa uszkodzone samochody i 15 zniszczonych barierek energochłonnych to bilans jazdy autostradą A4 pijanego kierowcy ciężarówki. Mężczyzna odpowie też za kierowanie autem bez wymaganych uprawnień i pomimo sądowego zakazu.

Reklama