Rzeszów - Niedziela, 17.08.2025
Reklama

Tragiczny pożar domu w Brzyskach. Nie żyje 53-letni właściciel

Dodano:

fot. KP PSP w Jaśle
fot. KP PSP w Jaśle
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru domu w miejscowości Brzyska w powiecie jasielskim. W pożarze zginął 53-letni właściciel.

W sobotę, po godz. 18:00 dyżurny jasielskiej Policji otrzymał zgłoszenie o pożarze domu typu „bliźniak” w miejscowości Brzyska. Służby ratunkowe zaalarmowali sąsiedzi, którzy zauważyli ogień. Wiedząc, że w domu może przebywać jego właściciel, próbowali wejść do środka, jednak ze względu na bardzo duże zadymienie, okazało się to niemożliwe.

Do akcji gaszenia pożaru skierowano ponad 50 strażaków. Po ugaszeniu pożaru, podczas przeszukiwania domu, w jednym z pokoi, strażacy ujawnili zwłoki 53-letniego właściciela domu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przyczynę pożaru.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Trwa remont na zamku w Łańcucie. Prace odbywają się w Oranżerii i Ujeżdżalni [FOTO]

ŁAŃCUT. Muzeum-Zamek w Łańcucie realizuje dwa wielomilionowe projekty, dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu spada liczba przechodni i porad lekarskich

PODKARPACIE. Na koniec 2018 roku w województwie podkarpackim funkcjonowało 1721 placówek ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, w tym 1229 przychodni i 492 praktyki lekarskie.

Podkarpacie

Otwarto nowy most na Wisłoku

W miejscowości Czarna koło Łańcuta oddano do użytku nowy most na Wisłoku, który zastąpił starą przeprawę. Poprzednia konstrukcja miała ograniczony tonaż i nie odpowiadała obowiązującym normom i potrzebom transportowym.

Podkarpacie

Otwarto nowe Centrum Medyczne z pawilonem diagnostyczno-zabiegowym

ŁAŃCUT. Nowoczesny pawilon diagnostyczno- zabiegowy w Łańcucie to kolejna inwestycja w podkarpackiej służbie zdrowia.

Podkarpacie

Pytony, boa, warany… Udaremniony przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów w Korczowej

Na przejściu granicznym Korczowa-Krakowiec funkcjonariusze KAS udaremnili przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów. Zwierzęta przekazano na kwarantannę do ZOO w Zamościu.

Podkarpacie

Na dębickim odcinku A4 kierowca miał na liczniku 248 km/h. Interweniowała grupa „Speed”

PODKARPACIE. Kierowca mercedesa stracił prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem i 10 punktami karnymi.

Podkarpacie

Symboliczne wbicie łopaty na budowie obwodnicy Dynowa

DYNÓW. 35 mln inwestycja obejmuje m.in. budowę trzech mostów.

Reklama