Rzeszów - Poniedziałek, 03.11.2025
Reklama

Tragiczny pożar domu w Dąbrowicy. Nie żyje kobieta

Dodano: 03.03.2023 r.

fot. KW PSP w Rzeszowie
fot. KW PSP w Rzeszowie
PODKARPACIE. 65-letnia kobieta zginęła w pożarze domu w miejscowości Dąbrowica w powiecie niżańskim. Przyczyny pojawienia się ognia nie są jeszcze znane.

Do pożaru doszło w środę, 1 marca po godz. 14:00. W drewnianym domu jednorodzinnym rozprzestrzenił się ogień. W budynku znajdowało się małżeństwo – 65-letnia kobieta i 70-letni mężczyzna. Mężczyzna wyszedł z pomieszczeń o własnych siłach. Poparzonemu 70-latkowi pomocy udzielili strażacy. Niestety, przebywającej wewnątrz kobiety nie udało się uratować.

W akcji gaśniczej brało udział pięć zastępów straży pożarnej.
 
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Przyczyny pożaru ustali powołany w tym celu biegły z zakresu pożarnictwa.

 
Źródło: KPP Nisko, KW PSP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ludzkie szczątki i amunicja wykopane na terenie budowy

Najprawdopodobniej szczątki pochodzą z czasów wojny.

Podkarpacie

Podrobił znaki towarowe ok. 200 produktów GSM. Chodziło o akcesoria firm Samsung i Sony

DĘBICA. Prokurator po zapoznaniu się z aktami sprawy i wnioskiem podejrzanego skierował do sądu wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego.

Podkarpacie

Podczas kontroli znaleziono 80 tabletek ekstazy i amfetaminę. Kolejne 150 tabletek miał w domu

MIELEC. W czasie interwencji i podczas przeszukań, policjanci zabezpieczyli ponad 200 tabletek ekstazy i amfetaminę.

Podkarpacie

Pożar budynku w Łańcucie. Nie żyją dwie osoby

ŁAŃCUT. Do pożaru niezamieszkanego budynku doszło 19 marca wieczorem w Łańcucie. 

Podkarpacie

Nie tylko Rzeszów chce się powiększać. Znamy wyniki konsultacji społecznych w Głogowie Młp.

SĘDZISZÓW MŁP. Zakończyły się konsultacje społeczne na temat włączenia do Głogowa Małopolskiego pięciu sołectw z terenu gminy.

Podkarpacie

33-latek dźgnął ostrym narzędziem mieszkańca powiatu dębickiego. Mężczyzna zmarł

DĘBICA. Sprawca był karany za posiadanie i przechowywanie treści pornograficznych z udziałem małoletnich.

Reklama