Rzeszów - Środa, 29.04.2026
Reklama

Tragiczny wpadek w Książnicach. Kobietę przygniótł ciągnik rolniczy

Dodano: 23.05.2024 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. Unsplash
Zdjęcie ilustracyjne / fot. Unsplash

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na prywatnej posesji w miejscowości Książnice w powiecie mieleckim. 70-kobieta został przygnieciona przez ciągnik. Pomimo reanimacji, kobieta zmarła.

Do zdarzenia doszło przed godz. 9:00. Z informacji przekazanych przez mielecką policję wynika, że w trakcie wykonywania prac przydomowych z wykorzystaniem ciągnika i ładowarki typu tur, 74-letni mężczyzna obsługujący sprzęt, najprawdopodobniej nie zachował ostrożności i doprowadził do przygniecenia 70-letniej kobiety.

Niestety, pomimo reanimacji, życia kobiety nie udało się uratować. 74-latek był trzeźwy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu pracują nad ustaleniem szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Źródło: KPP w Mielcu
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 23.05.2024, godz. 23:23
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zakończyły się remonty dwóch mostów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Zakończył się remont mostu przez rz. Trzebośnica w m. Ruda Łańcucka w ciągu DK77 i mostu przez rz. Olszanka w m. Olszany w ciągu DK28.

Podkarpacie

Dwie nowe wystawy czasowe w łańcuckim zamku

ŁAŃCUT. Dwie nowe wystawy czasowe można oglądać w Muzeum – Zamku w Łańcucie. Wystawy znajdują się w Sali Balowej oraz na II piętrze rezydencji. Można je zobaczyć w trakcie zwiedzania ekspozycji.

Podkarpacie

Tragedia nad zalewem w Radymnie. Utonął 37-latek

PODKARPACIE. 37-letni mieszkaniec gminy Radymno został znaleziony martwy przy pomoście nad zalewem ZEK. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności utonięcia mężczyzny.

Podkarpacie

Wypadek podczas Drift Show w Jarosławiu. BMW wjechało w kobietę

JAROSŁAW. Podczas niedzielnej imprezy motoryzacyjnej w Jarosławiu, doszło do wypadku. 38-latek kierujący bmw wjechał w kobietę. 49-latka została przetransportowana do szpitala. Zawody zostały przerwane.

Podkarpacie

Tragedia w Radymnie. 36-latek pobił kobietę, zmarła w szpitalu

PODKARPACIE. 36-letni mężczyzna zaatakował 58-letnią kobietę. Poszkodowana straciła przytomność i trafiła do szpitala. Tam niestety zmarła. Agresor został ujęty przez przechodnia, a następnie trafił w ręce policji.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW: W czwartek burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami dla całego województwa podkarpackiego. Zagrożenie obowiązuje w czwartek, 31 lipca 2025 r., w godzinach od 12:00 do 21:00.

Podkarpacie

Wypadek na A4 w Łańcucie. Utrudnienia w ruchu

ŁAŃCUT. Do wypadku doszło około godz. 8:40. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Ranna została jedna osoba.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu zawyją syreny alarmowe

PODKARPACIE. W najbliższy piątek, 1 sierpnia w związku z 81. rocznicą godziny „W”, na terenie województwa podkarpackiego uruchomione zostaną syreny alarmowe.

Reklama