Rzeszów - Piątek, 20.06.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na DK 19. Nie żyją dwie osoby, dwoje dzieci rannych

Dodano:

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
Do tragicznego wypadku doszło dziś w nocy na DK nr 19 w Domostowie w powiecie niżańskim. W zderzeniu osobówki z samochodem ciężarowym śmierć poniosło dwie osoby, a dwoje dzieci zostało rannych.
 
Do wypadku doszło przed godz. 3:00 na odcinku drogi krajowej nr 19 między Niskiem a Janowem Lubelskim. Jak wstępnie ustaliła Policja, kierujący ciężarowym dafem z naczepą, na zakręcie drogi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z osobowym hyundaiem, jadącym w kierunku Rzeszowa. 

44-letni kierowca hyundaia zginął na miejscu. 39-letnia pasażerka pojazdu w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Niestety życia kobiety nie udało się uratować. W wypadku obrażeń doznało też dwoje dzieci - chłopcy w wieku 11 i 2 lat, pasażerowie hyundaia, którzy również trafili do szpitala.
Reklama
W zdarzeniu brał udział także autobus MAN, którym podróżowali turyści z Białorusi. Kierowca autobusu chcąc uniknąć zderzenia z tirem wjechał do rowu. W autobusie podróżowało 54 osoby i 2 kierowców. Policjanci ustalili, że nikomu z 56 osób podróżujących autobusem nic się nie stało. W oczekiwaniu na autobus zastępczy ta grupa została umieszczona w remizie OSP Domostawa.

Droga w miejscu wypadku przez kilka godzin była zablokowana. Na miejscu pracowali policjanci, prokurator i służby ratownicze.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zakończył się kolejny etap elektryfikacji linii Ocice - Rzeszów

PODKARPACIE. Zakończył się ważny etap elektryfikacji trasy Ocice - Rzeszów, która zapewni sprawniejsze podróże dalekobieżne i regionalne. Wartość inwestycji to 67 mln zł.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 190 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarło 14 osób [20.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 192 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 116 osób, zmarło kolejne 14.  

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 180 nowych przypadków na Podkarpaciu [19.01.2021]

PODKARPACIE. 188 nowych zakażeń koronawirusm na Podkarpaciu – wynika z porannego raportu Ministerstwa Zdrowia. Potwierdzono 4 zgony.

Podkarpacie

Uratowali owczarka niemieckiego przed wychłodzeniem

PODKARPACIE. Dzięki interwencji łańcuckich policjantów, uratowano przed wychłodzeniem owczarka niemieckiego, który spędził kilka godzin na mrozie, przywiązany do hydrantu.

Podkarpacie

Straciła panowanie nad pojazdem i wpadła do rzeki

PODKARPACIE. 20-kobieta kierująca daewoo matizem, straciła panowanie nad pojazdem i spadła z mostu do rzeki. Na szczęście, dzięki pomocy świadka zdarzenia, kobietę udało się uratować przed utonięciem.  

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [18.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 83 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 4 osoby.

Podkarpacie

IMGW Ostrzega! Silny mróz na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z przewidywanym silnym mrozem na Podkarpaciu. Termometry pokażą nawet -17 stopni Celsjusza.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 230 nowych przypadków na Podkarpaciu [15.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Reklama