Rzeszów - Poniedziałek, 03.08.2026
Reklama

Tragiczny wypadek na DK28 w Leszczawie Dolnej

Dodano: 03.08.2026 r. / Redakcja

Wypadek na DK28 w Leszczawie Dolnej / fot. KMP w Przemyślu
Wypadek na DK28 w Leszczawie Dolnej / fot. KMP w Przemyślu

PODKARPACIE. W Leszczawie Dolnej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. 22-letni kierujący jednośladem, pomimo reanimacji, zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w niedzielę, przed godz. 15:00 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Leszczawa Dolna w powiecie przemyskim.

Pracujący na miejscu policjanci, ustalili wstępnie przebieg zdarzenia. Z ich ustaleń wynika, że 28-letni mężczyzna kierujący osobową Skodą na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklem.

Jednośladem jechał 22-letni mężczyzna. Pomimo przeprowadzonej reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Kierujący samochodem 28-latek był trzeźwy. Zarówno on jak i jego pasażerka trafili do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady, które pozwolą wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KMP w Przemyślu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Otwarto nowy blok operacyjny

STALOWA WOLA. Będzie możliwość wykonywania większej liczby zabiegów.

Podkarpacie

Do 5 lat za nieumyślne spowodowanie śmierci. 22-latek wpadł do silosu

PODKARPACIE. Pokrzywdzony zdołał zadzwonić z telefonu komórkowego prosząc go o pomoc. Zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

Spada liczna aptek. 80,5 proc. magistrów farmacji to kobiety

PODKARPACIE. W 2018 roku na Podkarpaciu funkcjonowało 687 aptek ogólnodostępnych oraz 124 punkty apteczne.

Podkarpacie

Kapitan statku na Jeziorze Solińskim pod wpływem alkoholu

62-letni kapitan jednego ze statków pasażerskich pływających po Jeziorze Solińskim został zatrzymany przez Policję. Mężczyzna miał blisko 1,4 promila alkoholu.

Podkarpacie

W czasie festynu zawalił się dach sceny. Trzy osoby przewieziono do szpitala

PRZEMYŚL. W wyniku burzy i silnych powiewów wiatru zawalił się dach sceny muzycznej oraz jeden ze stojący obok namiotów.

Podkarpacie

Otwarto nowy łącznik autostradowy. Inwestycja kosztowała blisko 11 mln zł

DĘBICA. Łącznik połączy autostradę A4 ze starą krajową „czwórką” oraz z drogą wojewódzką Dębica – Mielec.

Podkarpacie

Powstał ilustrowany przewodnik po Bieszczadach dla rodzin z dziećmi

Do wyjazdu w Bieszczady zachęcają twórcy przewodnika NIEMAPA.

Reklama