Rzeszów - Wtorek, 20.01.2026
Reklama

Tragiczny wypadek na DK94 pod Lańcutem. 25-latek zginął na miejscu

Dodano: 25.11.2025 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

PODKARPACIE. W Kosinie samochód osobowy potrącił 25-letniego pieszego. Na skutek obrażeń, mężczyzna zginął na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po godz. 22:00 na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Kosina. Jak informuj łańcucka policja, 24-letni kierowca samochodu marki Hyundai, na prostym nieoświetlonym odcinku drogi, w obszarze niezabudowanym potrącił pieszego poruszającego się w tym samym kierunku prawym poboczem jezdni.

W wyniku odniesionych obrażeń, 25-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Kierowca Hyundaia był trzeźwy. Mundurowi ustalili, że z 25-latkiem szedł także inny mężczyzna, któremu nic się nie stało.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności niezbędne do wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zgłosił kradzież i wpadł za narkotyki. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany

MIELEC. Sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec 25-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego. 

Podkarpacie

694 rodzin z Podkarpacia otrzymało Szlachetną Paczkę

PODKARPACIE, POLSKA. Wolontariusze Szlachetnej Paczki w sobotę i niedzielę 7-8 grudnia ponownie zapukali do tysięcy domów w całej Polsce.

Podkarpacie

43-latek miał 4 promile jadąc samochodem. Zasnął na środku drogi

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który na środku drogi zatrzymał swojego volkswagena i uciął sobie drzemkę.

Podkarpacie

Trwa budowa obwodnicy Stalowej Woli i Niska [FOTO]

PODKARPACIE. Trwają prace budowlane związane ze stworzeniem 15-kilometrowej obwodnicy Niska i Stalowej Woli. 

Podkarpacie

Bieszczadzkie żubry cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem

PODKARPACIE. W tym roku na spotkanie z bieszczadzkimi żubrami wybrało się 204 tys. osób.

Podkarpacie

Otwarto obwodnice Kolbuszowej

PODKARPACIE. Oficjalne otwarcie obwodnicy odbyło się 6 grudnia.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch samochodów. Do szpitala trafiło 8-miesięczne dziecko

PODKARPACIE. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca citroenem uderzyła w tył jadacego przed nią samochodu marki renault master.

Podkarpacie

Od 6 grudnia obowiązkowa „jazda na suwak” i „korytarz życia”

PODKARPACIE, POLSKA. 6 grudnia 2019 r. wchodzą w życie przepisy dotyczące „korytarza życia” oraz jazdy zgodnie z zasadą zamka błyskawicznego – tzw. jazdy na suwak.

Reklama