Rzeszów - Piątek, 21.08.2026
Reklama

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje 9-letnia dziewczynka

Dodano: 20.08.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Ropczycach
fot. KPP w Ropczycach

PODKARPACIE. Dziś rano w miejscowości Szkodna doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginęło 9-letnie dziecko. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, który bada dokładne okoliczności zdarzenia.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach otrzymał o godz. 10:30. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca Fordem Fiestą najprawdopodobniej wpadła w poślizg na łuku drogi, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w przepust.

Kobieta podróżowała z trójką dzieci w wieku 15, 9 i 2 lat. Mimo udzielonej pomocy 9-letniej dziewczynki nie udało się uratować.

Dokładne przyczyny i okoliczności tragedii wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.


Źródło: KPP w Ropczycach
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Rekordowa liczba ozdrowieńców na Podkarpaciu [22.10.2020]

PODKARPACIE. Sanepid podał najnowsze dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. 667 nowych zakażonych na Podkarpaciu. W Rzeszowie 75 przypadków [20.10.2020]

PODKARPACIE. Ostatniej doby koronawirusa potwierdzono u 667 mieszkańców województwa. Wyzdrowiało kolejne 112 osób. Dziś potwierdzono kolejne 14 zgonów.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Przemyśla. Zginęły dwie osoby

PODKARPACIE. Przemyscy policjanci ustalają przyczyny wypadku, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Przemyśla. W zderzeniu trzech samochodów zginęła 37-letnia kobieta oraz 71-letni mężczyzna.

Podkarpacie

Nowy punkt drive-thru na Podkarpaciu

PODKARPACIE.  Łącznie badania można wykonać obecnie w 26 miejscach. Każde z nich obsługuje średnio 50 pacjentów dziennie.

Podkarpacie

458 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu [19.10.2020]

PODKARPACIE. 458 zakażeń, 130 wyzdrowień, 4 zgony – oto najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 721 zakażeń, 141 wyzdrowień, 8 zgonów [18.10.2020]

PODKARPACIE. Minionej doby w województwie podkarpackim odnotowano największą liczbę zakażonych (721 osób) oraz największą liczbę ozdrowieńców (141 osób) od początku pandemii. Z powodu Covid-19 zmarło 8 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej przypadków w Rzeszowie [17.10.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 704 nowe przypadki, z czego aż 128 w Rzeszowie. 

Reklama