Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Tryńczy. Pociąg uderzył w ciężarówkę

Dodano: 10.05.2022 r.

fot. KPP Przeworsk
fot. KPP Przeworsk
PODKARPACIE. Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Tryńcza w powiecie przeworskim. Na przejeździe kolejowym pociąg osobowy uderzył w samochód ciężarowy. 37-letni kierowca ciężarówki zmarł na miejscu.

Do wypadku doszło po godz. 15:00. Wg wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem ciężarowym marki Renault, zignorował znak „STOP” i wjechał na przejazd kolejowy bez zapór, gdzie został uderzony przez pociąg osobowy relacji Przeworsk - Stalowa Wola. 37-letni kierowca ciężarówki  - mieszkaniec powiatu leżajskiego - zmarł na miejscu.

Pasażerowie pociągu nie odnieśli żadnych obrażeń. Maszynista był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Przeworsk
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nowi funkcjonariusze w szeregach Straży Granicznej na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 4 listopada 2020 r. na placu apelowym komendy BiOSG w Przemyślu odbyło się uroczyste ślubowanie 25 nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Podkarpacie

Koronawirus. W kraju rekord, na Podkarpaciu 1280 przypadków, w Rzeszowie ponad 300 [4.11.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 1280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego aż 311 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Na moście w Nowej Dębie przywrócono ruch dwukierunkowy

PODKARPACIE. Na remontowanym moście przez rz. Dęba w Nowej Dębie ruch odbywa się już dwukierunkowo.

Podkarpacie

Chciał spalić dom, w którym przebywała jego rodzina

PODKARPACIE. 3 miesiące w areszcie spędzi 61-latek, który podłożył ogień na klatce schodowej domu, w którym przebywała jego rodzina. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Powołano konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie psychiatrii

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie psychiatrii. Został nim lek. med. Andrzej Wilk.

Podkarpacie

Koronawirus. 929 nowych przypadków zakażenia na Podkarpaciu [3.11.2020]

PODKARPACIE. Minionej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 929 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało 570 osób, zmarło 12 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

65-latek zignorował kwarantannę i poszedł na badanie do szpitala

PODKARPACIE. 65-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, pomimo odbywania kwarantanny, opuścił swoje mieszkanie i udał się na badania do szpitala. Mężczyzna poniesie konsekwencje.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 1049 nowych zakażeń. Rzeszów na czele [2.11.2020]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych sanepidu, minionej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1049 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało kolejne 465 osób, 13 zmarło.

Reklama