Rzeszów - Niedziela, 25.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Tryńczy. Pociąg uderzył w ciężarówkę

Dodano:

fot. KPP Przeworsk
fot. KPP Przeworsk
PODKARPACIE. Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Tryńcza w powiecie przeworskim. Na przejeździe kolejowym pociąg osobowy uderzył w samochód ciężarowy. 37-letni kierowca ciężarówki zmarł na miejscu.

Do wypadku doszło po godz. 15:00. Wg wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem ciężarowym marki Renault, zignorował znak „STOP” i wjechał na przejazd kolejowy bez zapór, gdzie został uderzony przez pociąg osobowy relacji Przeworsk - Stalowa Wola. 37-letni kierowca ciężarówki  - mieszkaniec powiatu leżajskiego - zmarł na miejscu.

Pasażerowie pociągu nie odnieśli żadnych obrażeń. Maszynista był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Przeworsk
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragedia w Trześniowie. Zabił 92-latkę i podpalił jej dom, aby zatrzeć ślady

PODKARPACIE. Policjanci z Brzozowa wyjaśnili okoliczności pożaru domu w Trześniowie, w którym zginęła 92-letnia kobieta. Jak się okazało, przyczyną jej śmierci nie był pożar.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [10.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1180 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 9 osób.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie osobówki z cysterną na DK19 w Iskrzyni. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policja wprowadziła objazdy.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstaną nowe przystanki kolejowe

PODKARPACIE. Dodatkowe przystanki powstaną w Mielcu, Chorzelowie i Strzyżowie. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1200 zakażeń, 25 zgonów [9.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1208 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

79-letnia kobieta zginęła w pożarze domu

PODKARPACIE. Kilka zastępów straży pożarnych gasiło pożar jednorodzinnego domu w miejscowości Niedźwiada w powiecie ropczycko-sędziszowskim. W budynku znaleziono zwęglone zwłoki kobiety, najprawdopodobniej właścicielki domu.

Podkarpacie

Wypadek na A4 koło Łańcuta. 1 osoba ranna

POKDAPRACIE. 77-letnia kobieta ucierpiała w zderzeniu dwóch samochodów osobowych na łańcuckim odcinku autostrady A4.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1000 zakażeń, 5 zgonów [8.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1027 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Reklama