Rzeszów - Czwartek, 01.01.2026
Reklama

Tragiczny wypadek na przejściu kolejowym w Chorzelowie. 85-latek i jego wnuczka zginęli na miejscu

Dodano: 01.10.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Mielcu
fot. KPP w Mielcu

PODKARPACIE. Szynobus relacji Dębica - Padew Narodowa potrącił 85-letniego mężczyznę i jego 11-letnią wnuczkę. Niestety, obydwoje ponieśli śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 16:00 w miejscowości Chorzelów w powiecie mieleckim. Informację o tym zdarzeniu mieleccy policjanci otrzymali od świadków. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń mundurowych, 85-letni mężczyzna razem ze swoją 11-letnią wnuczką, podczas przechodzenia przez przejście kolejowe, zostali potrąceni przez pociąg jadący z Dębicy w stronę Padwi Narodowej. Niestety, starszy mężczyzna i dziewczynka zginęli na miejscu.

Policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza wykonała oględziny miejsca zdarzenia. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, które pomogą z wyjaśnieniu dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku.

Szynobusem podróżowało 11 pasażerów oraz trzech pracowników - konduktor, maszynista i kierownik. Nikt nie odniósł obrażeń. Obsługa pociągu była trzeźwa.


Źródło: KPP w Mielcu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wiemy, kto wyremontuje 5-kilometrowy odcinek DK19 Kamień - Górno

Remont o wartości blisko 9,8 mln zł ma zostać zrealizowany do 30 września br.

Podkarpacie

Ludzkie szczątki i amunicja wykopane na terenie budowy

Najprawdopodobniej szczątki pochodzą z czasów wojny.

Podkarpacie

Podrobił znaki towarowe ok. 200 produktów GSM. Chodziło o akcesoria firm Samsung i Sony

DĘBICA. Prokurator po zapoznaniu się z aktami sprawy i wnioskiem podejrzanego skierował do sądu wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego.

Podkarpacie

Podczas kontroli znaleziono 80 tabletek ekstazy i amfetaminę. Kolejne 150 tabletek miał w domu

MIELEC. W czasie interwencji i podczas przeszukań, policjanci zabezpieczyli ponad 200 tabletek ekstazy i amfetaminę.

Podkarpacie

Pożar budynku w Łańcucie. Nie żyją dwie osoby

ŁAŃCUT. Do pożaru niezamieszkanego budynku doszło 19 marca wieczorem w Łańcucie. 

Reklama