Rzeszów - Poniedziałek, 27.10.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na S19 w Rudniku nad Sanem. 1 osoba nie żyje

Dodano: 18.02.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Nisku
fot. KPP w Nisku

PODKARPACIE. 48-letni kierowca busa zginął w zderzeniu z tirem. Policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Do wypadku doszło dzisiaj przed godz. 8:00 na drodze ekspresowej S19 w gminie Rudnik nad Sanem w powiecie niżańskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, 48-letni kierowca busa marki fiat, uderzył w tył ciężarowego mana. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. 38-latek kierujący tirem nie odniósł obrażeń.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Do godz. 14:00 w miejscu wypadku występowały utrudnienia w ruchu.


Źródło: KPP w Nisku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

IMGW ostrzega! W środę możliwe burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Alert obowiązuje od godz. 11:00 do godz. 22:00. Prognozowane są burze, miejscami z gradem. Towarzyszyć im będą silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Przeworsku. Nie żyje 73-letni pieszy

PODKARPACIE. 73-letni mężczyzna, podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych, został śmiertelnie potrącony przez kierującego seatem. Policja ustala szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Jeszcze więcej gondoli i atrakcji w ośrodku PKL Solina

PODKARPACIE. W ośrodku turystycznym Grupy PKL w Solinie zamontowane zostały dodatkowe gondole. Latem do dyspozycji turystów będzie ich aż 34, co wpłynie na lepszy komfort podróżujących oraz krótszy czas oczekiwania na tę...

Podkarpacie

22-latek uderzył skodą w drzewo. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. 22-letni kierowca skody stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna odniósł ciężkie obrażenia i śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala.

Podkarpacie

Paralotnia runęła na ziemię. Nie żyje 44-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Knapy w powiecie tarnobrzeskim. 

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Leżajska. Nie żyją 2 osoby

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Więcej policjantów na podkarpackich drogach w majowy weekend

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci rozpoczęli działania pod hasłem "Majowy weekend 2023". Akcja potrwa do czwartku, 4 maja.

Reklama