Rzeszów - Środa, 09.07.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Bieszczadach. Nie żyje 56-letni mężczyzna, dwie osoby ranne

Dodano: /

fot. KPP w Ustrzykach Dolnych
fot. KPP w Ustrzykach Dolnych

PODKARPACIE. 56-mężczyzna kierujący samochodem terenowym, wypadł z drogi leśnej i dachował. Niestety, zginął na miejscu. Pojazdem podróżowało jeszcze dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 18:00, w lesie, w miejscowości Polana w powiecie bieszczadzkim. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 56-letni mężczyzn kierujący terenowym land roverem, wypadł z drogi szutrowej i dachował. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Samochodem podróżowały jeszcze dwie osoby: 50-latek oraz 35-latka. Trafili do szpitali w Lesku i Ustrzykach Dolnych.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 4 kolejne przypadki. Nowe dane [6.04.2020]

Łącznie dziś na Podkarpaciu potwierdzono 7 nowych przypadków.

Podkarpacie

Zmarła 2-letnia Anielka, poparzona w pożarze w Leżachowie

W nocy z piątku na sobotę zmarła dwuletnia Anielka, ciężko poparzona w pożarze w Leżachowie w gminie Sieniawa, do którego doszło w lutym br. 

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe przypadki na Podkarpaciu. Kolejna ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono trzy kolejne przypadki osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Jedna osoba zmarła.

Podkarpacie

Pociągiem za 1 zł. POLREGIO dziękuje pracownikom ochrony zdrowia

POLREGIO w wyjątkowy sposób wyraża podziękowania dla pracowników ochrony zdrowia. Będą mogli korzystać z pociągów z biletem miesięcznym za 1 zł.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 5 nowych zakażonych, 1 osoba zmarła. Aktualna sytuacja [5.04.2020]

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o 5 kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem SARS CoV2 w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. 8 nowych zakażonych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 144 przypadki zakażenia na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Będą utrudnienia w wyjeździe na Ukrainę. W Korczowej zamkną ruch pieszy i autobusowy

Ukraina wprowadza ograniczenia na przejściach granicznych, a jedno z nich zostanie zamknięte.

Reklama