Rzeszów - Niedziela, 09.11.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Bieszczadach. Nie żyje 56-letni mężczyzna, dwie osoby ranne

Dodano: 31.03.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Ustrzykach Dolnych
fot. KPP w Ustrzykach Dolnych

PODKARPACIE. 56-mężczyzna kierujący samochodem terenowym, wypadł z drogi leśnej i dachował. Niestety, zginął na miejscu. Pojazdem podróżowało jeszcze dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 18:00, w lesie, w miejscowości Polana w powiecie bieszczadzkim. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 56-letni mężczyzn kierujący terenowym land roverem, wypadł z drogi szutrowej i dachował. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Samochodem podróżowały jeszcze dwie osoby: 50-latek oraz 35-latka. Trafili do szpitali w Lesku i Ustrzykach Dolnych.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 1 nowy zakażony, 8 wyzdrowień na Podkarpaciu [stan na 12.04.2020 r.]

W dniu dzisiejszym w województwie podkarpackim zanotowano tylko jeden przypadek zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

3 mosty na Podkarpaciu do remontu

GDDKiA ogłosiła przetarg na remont trzech mostów w ciągu dróg krajowych nr 9, 73 i 94. Prace remontowe mają zostać wykonane jeszcze w tym roku.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 5 nowych przypadków, 1 osoba zmarła

PODKARPACIE. Łącznie w naszym regionie potwierdzono 214 przypadków.

Podkarpacie

4500 kombinezonów ochronnych dla szpitali wojewódzkich

PODKARPACIE. To część zakupów w ramach programu walki z koronawirusem realizowanym z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Podkarpacie

Koronawirus. 15 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [10.04.2020 r.]

PODKARPACIE. Mamy 15 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV2 w województwie podkarpackim, potwierdzonych testami. 3 kolejne osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 190 zakażonych na Podkarpaciu. Aktualne dane [9.04.2020 r.]

PODKARPACIE. Mamy 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV2 w województwie podkarpackim, potwierdzonych testami. Dziś łącznie zanotowano 14 przypadków.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 7 nowych przypadków, 1 osoba zmarła

PODKARPACIE. Mamy łącznie 187 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Reklama