Rzeszów - Sobota, 08.11.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Bieszczadach. Nie żyje 56-letni mężczyzna, dwie osoby ranne

Dodano: 31.03.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Ustrzykach Dolnych
fot. KPP w Ustrzykach Dolnych

PODKARPACIE. 56-mężczyzna kierujący samochodem terenowym, wypadł z drogi leśnej i dachował. Niestety, zginął na miejscu. Pojazdem podróżowało jeszcze dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 18:00, w lesie, w miejscowości Polana w powiecie bieszczadzkim. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 56-letni mężczyzn kierujący terenowym land roverem, wypadł z drogi szutrowej i dachował. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Samochodem podróżowały jeszcze dwie osoby: 50-latek oraz 35-latka. Trafili do szpitali w Lesku i Ustrzykach Dolnych.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W pięciu powiatach spadnie śnieg. Jest ostrzeżenie IMGW

PODKARPACIE. Prognozuje się opady śniegu od godz. 15:00 dnia 06.02.2020 r. do godz. 07:00 dnia 07.02.2020 r.

Podkarpacie

Muzeum-Zamek w Łańcucie wprowadza opłaty na wewnętrznym parku

ŁAŃCUT. Za wejście na teren parku od 1 lutego zapłacimy 2 zł.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa

PODKARPACIE. Kwalifikacja wojskowa potrwa od 3 lutego do 30 kwietnia 2020 r. 

Podkarpacie

Kot w pułapce kłusowników

PODKARPACIE. Kot trafił pod opiekę lekarza weterynarii.

Podkarpacie

Nie ma zagrożenia koronawirusem na Podkarpaciu. Pod obserwacją było 9 osób

PODKARPACIE. Obecnie na terenie województwa podkarpackiego przebywa 9 osób, które w ostatnim czasie przebywały w Chinach.

Podkarpacie

Kolejny odcinek S19 z zezwoleniem na realizacje inwestycji drogowej

PODKARPACIE. . Wojewoda Podkarpacki podpisał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej na odcinku S19 na trasie Nisko Południe – Podgórze.

Podkarpacie

Miał licznik samochodowy cofnięty o ok. 300 tys. km

PODKARPACIE. Z licznika rekordzisty od listopada ubiegłego roku ubyło blisko 300 tys. kilometrów.

Podkarpacie

Otwarto obwodnicę Sanoka

SANOK. 31 stycznia br. nastąpiło oficjalne otwarcie obwodnicy Sanoka. 

Reklama