Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Hoczwi. Nie żyje 66-letni pieszy

Dodano: 12.05.2021 r.

fot. KPP Lesko
fot. KPP Lesko
PODKARPACKIE. Wczoraj wieczorem w powiecie leskim doszło do śmiertelnego potrącenia 66-letniego mężczyzny. Pomimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło około godz. 21:00 na nieoświetlonym odcinku drogi w miejscowości Hoczew. Jak wstępnie ustaliła Policja, kierowca volkswagena passata, jadący z Baligrodu do Leska, potrącił idącego poboczem pieszego, który był ubrany na czarno i nie miał elementów odblaskowych. To 66-letni mieszkaniec Średniej Wsi.

Kierowca samochodu podjął reanimację potrąconego mężczyzny, którą później przejęła załoga pogotowia ratunkowego. Niestety, mimo wysiłków ratowników, życia 66-latka nie udało się uratować.

63-letni kierowca vw był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Lesko
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zakażeń od czerwca [1.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 28 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Trześni. 23-letni kierowca dachował. Zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. 23-letni kierowca audi, stracił panowanie nad autem, uderzył w drzewo i dachował. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

29-latek "przeleciał" volkswagenem przez rondo

PODKARPACIE. W wypadku ucierpiały dwie osoby.

Podkarpacie

Koronawirus. 16 zakażeń na Podkarpaciu [31.08.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu [26.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Tyle samo osób wyzdrowiało. Nie potwierdzono zgonów.

Podkarpacie

Ponad 20 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Nowe dane MZ [25.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 22 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 5 osób. Nie odnotowano zgonów.

Podkarpacie

Jest umowa na dokumentację dla II etapu obwodnicy Sanoka

PODKARPACIE. Dokumentację opracuje firma Sweco Polska.

Podkarpacie

Koronawirus. 15 nowych zakażeń na Podkarpaciu [24.08.2021]

PODKARPACIE. Tyle samo osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.  

Reklama