Rzeszów - Czwartek, 04.12.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Hoczwi. Nie żyje 66-letni pieszy

Dodano: 12.05.2021 r.

fot. KPP Lesko
fot. KPP Lesko
PODKARPACKIE. Wczoraj wieczorem w powiecie leskim doszło do śmiertelnego potrącenia 66-letniego mężczyzny. Pomimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło około godz. 21:00 na nieoświetlonym odcinku drogi w miejscowości Hoczew. Jak wstępnie ustaliła Policja, kierowca volkswagena passata, jadący z Baligrodu do Leska, potrącił idącego poboczem pieszego, który był ubrany na czarno i nie miał elementów odblaskowych. To 66-letni mieszkaniec Średniej Wsi.

Kierowca samochodu podjął reanimację potrąconego mężczyzny, którą później przejęła załoga pogotowia ratunkowego. Niestety, mimo wysiłków ratowników, życia 66-latka nie udało się uratować.

63-letni kierowca vw był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Lesko
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 215 zakażeń, 23 zgony [29.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

12-latek ranny podczas prac polowych. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. 12-letni chłopiec, podczas sadzenia ziemniaków, wsadził dłoń do maszyny rolniczej. Ranne dziecko śmigłowcem LPR zostało zabrane do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 40 osób [28.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 1 maja luzowanie obostrzeń

PODKARPACIE/KRAJ. Od soboty rusza proces stopniowego luzowania obostrzeń w całym kraju. Do końca maja otwarte zostaną galerie handlowe, sklepy budowlane, siłownie, restauracje, a uczniowie wrócą do szkół.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: Ponad 150 zakażeń, 35 zgonów [27.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 157 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 379 osób.

Podkarpacie

Podpisano umowy na dokumentację dla obwodnic Przemyśla i Miejsca Piastowego

PODKARPACIE. To kolejne inwestycje, które powstaną w ramach rządowego programu #100obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Duży spadek liczby zakażeń. Zmarła 1 osoba [26.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Zderzenie trzech pojazdów w Suchorzowie. 8 osób rannych, w tym 2-letnie dziecko

PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w Suchorzewie w gminie Baranów Sandomierski. W zderzeniu trzech pojazdów ucierpiało 8 osób, w tym 2-letnie dziecko.

Reklama