Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Hoczwi. Nie żyje 66-letni pieszy

Dodano:

fot. KPP Lesko
fot. KPP Lesko
PODKARPACKIE. Wczoraj wieczorem w powiecie leskim doszło do śmiertelnego potrącenia 66-letniego mężczyzny. Pomimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło około godz. 21:00 na nieoświetlonym odcinku drogi w miejscowości Hoczew. Jak wstępnie ustaliła Policja, kierowca volkswagena passata, jadący z Baligrodu do Leska, potrącił idącego poboczem pieszego, który był ubrany na czarno i nie miał elementów odblaskowych. To 66-letni mieszkaniec Średniej Wsi.

Kierowca samochodu podjął reanimację potrąconego mężczyzny, którą później przejęła załoga pogotowia ratunkowego. Niestety, mimo wysiłków ratowników, życia 66-latka nie udało się uratować.

63-letni kierowca vw był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Lesko
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

17-latka wywołała fałszywy alarm bombowy. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali sprawczynię fałszywego alarmu bombowego w jednym ze sklepów w Brzozowie. To 17-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego. Grozi jej kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie osiem obwodnic. Na trzy ogłoszono już przetargi

PODKARPACIE. Ruszył przetarg na budowę obwodnicy Nowej Dęby. To już trzecie postępowanie przetargowe na inwestycję drogową realizowaną z rządowego programu #100obwodnic. Osiem z nich powstanie na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 46 zakażeń, 22 wyzdrowienia, 2 ofiary śmiertelne [2.09.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

10-latka potrącona na przejściu dla pieszych. W akcji śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 10-letniej dziewczynki, do którego doszło na przejściu dla pieszych.

Podkarpacie

Koronawirus. Dziś na Podkarpaciu więcej wyzdrowień, niż zakażeń [31.08.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 32 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Kolejne 33 osoby wyzdrowiały. Z powodu Covid-19 zmarła jedna osoba.

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń na Podkarpaciu [28.08.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim padł kolejny rekord dobowej liczby zakażeń. Dziś potwierdzono 70 nowych przypadków – to największa liczba od początku pandemii. Wyzdrowiały kolejne 22 osoby.

Podkarpacie

33 nowe zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 19 osób wyzdrowiało, 2 zmarły [27.08.2020]

PODKARPACIE. Wojewódszka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Rzeszowie podała najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemilogocznej w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie ciężarówek w Zarzeczu. Nie żyje 60-latek

PODKARPACIE. 60-letni kierowca samochodu ciężarowego marki kia zmarł w szpitalu, na skutek obrażeń jakie odniósł w zderzeniu z ciężarowym Volvo. Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia.

Reklama