Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Jabłonicy Polskiej. Dwie osoby zginęły na miejscu

Dodano:

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. Bmw wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Na miejscu wypadku zginęli kierowca i pasażer auta. Dwie pasażerki trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę, około godz. 23:00 w Jabłonicy Polskiej w powiecie brzozowskim. Jak wstępnie ustaliła Policja, 22-latek kierujący bmw, jadąc od strony Krosna w kierunku Domaradza, na prostym odcinku drogi, prawdopodobnie stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. Samochód wjechał do przydrożnego rowu, a następnie z dużą siłą uderzył dachem w drzewo.

Samochodem podróżowały cztery osoby, dwóch mężczyzn i dwie kobiety w wieku od 20 do 22 lat, wszyscy to mieszkańcy powiatu brzozowskiego. 22-letni kierowca i 20-letni pasażer zginęli na miejscu. Ranne dwie 20-letnie pasażerki trafiły do szpitala.

Dokładne okoliczności wypadku bada Policja.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Do szpitala w Łańcucie trafiły respiratory od podkarpackich strażaków

Kolejna pomoc dla łańcuckiego szpitala, tym razem od podkarpackich strażaków.

Podkarpacie

Uderzyła motocyklem w przystanek. Mimo reanimacji zmarła

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Podkarpacie

Koronawirus. Dwie kolejne ofiary śmiertelne na Podkarpaciu

PODKARPACIE. PODKARPACIE. To kobieta lat 32 i mężczyzna lat 80. Osoby miały choroby współistniejące.

Podkarpacie

Koronawirus. 5 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [29.03.2020 r.]

PODKARPACIE. Już 76 osób zakażonych koronawirusem w województwie podkarpackim, potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. 

Podkarpacie

Nie żyje Krzysztof Penderecki. Wybitny kompozytor pochodził z Dębicy

W niedzielę, 29 marca 2020 r. w wieku 86-lat odszedł Krzysztof Penderecki, wybitny polski kompozytor, dyrygent i pedagog muzyczny, pochodzący z Dębicy.

Podkarpacie

62 przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. To starszy mężczyzna z powiatu krośnieńskiego, który aktualnie jest hospitalizowany.

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe przypadki na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [27.03.2020 r.]

PODKARPACIE. 61 przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 

Reklama