Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Jabłonicy Polskiej. Dwie osoby zginęły na miejscu

Dodano: 27.07.2020 r.

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. Bmw wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Na miejscu wypadku zginęli kierowca i pasażer auta. Dwie pasażerki trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę, około godz. 23:00 w Jabłonicy Polskiej w powiecie brzozowskim. Jak wstępnie ustaliła Policja, 22-latek kierujący bmw, jadąc od strony Krosna w kierunku Domaradza, na prostym odcinku drogi, prawdopodobnie stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. Samochód wjechał do przydrożnego rowu, a następnie z dużą siłą uderzył dachem w drzewo.

Samochodem podróżowały cztery osoby, dwóch mężczyzn i dwie kobiety w wieku od 20 do 22 lat, wszyscy to mieszkańcy powiatu brzozowskiego. 22-letni kierowca i 20-letni pasażer zginęli na miejscu. Ranne dwie 20-letnie pasażerki trafiły do szpitala.

Dokładne okoliczności wypadku bada Policja.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Dachowanie skody w Dobieszynie. Kierowca miał ponad 2,5 promila

PODKARPACIE. Kierowca nie odniósł większych obrażeń i oddalił się z miejsca zdarzenia. Chwilę później zatrzymali go policjanci.  

Podkarpacie

Zderzenie trzech pojazdów w Markowej. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Ford fiesta, fiat bravo i fiat doblo zderzyły się na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 881 z drogą gminą w Markowej. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Wiemy, kto rozbuduje S19 Sokołów Małopolski - Jasionka

PODKARPACIE.  Inwestycja będzie realizowana w systemie Projektuj i buduj.

Podkarpacie

Kolejny fragment trasy Via Carpatia czeka na decyzję Wojewody Podkarpackiego

PODKARPACIE. Do Wojewody Podkarpackiego trafił wniosek o wydanie ZRID dla ponad 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 między węzłami Miejsce Piastowe i Dukla.

Podkarpacie

Dwa tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. W Glinnem, 19-latka kierująca skodą wypadła z drogi i uderzyła w drzewo, zmarła na miejscu. W Zabrniu Górnym, kierująca audi potrąciła pieszego, który mimo podjętej reanimacji zmarł.

Podkarpacie

Wypadek na A4. Ranny 8-letni chłopiec

PODKARPACIE. 8-latka śmigłowcem przetransportowano go do szpitala.

Podkarpacie

Jesienna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Akcja odbędzie się w dniach 22 września - 1 października.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia, MZ potwierdziło 1468 przypadków i 4 zgony.

Reklama