Rzeszów - Sobota, 06.09.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Jeżowem. Pijany kierowca stracił panowanie nad autem. 53-letni pasażer zginął na miejscu

Dodano: 01.10.2020 r.

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
PODKARPACIE. Niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku, do jakiego doszło w Jeżowem. Nietrzeźwy kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. W wypadku zginął 53-letni pasażer.

Do wypadku doszło wczoraj, o godz. 20:00 na drodze gminnej Jeżowe Kameralne. Jak ustalili policjanci, kierowca daewoo matiz, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę ochronną i wpadł do rowu. Kierowcy i pasażerowi pomocy udzieli przejeżdżający w miejscu zdarzenia świadkowie, którzy wyciągnęli obydwu mężczyzn z pojazdu.

Świadkowie od razu zauważyli, że kierowca matiza był pijany. Pasażer był nieprzytomny. Na miejsce zdarzenia wezwano policję, straż pożarną i pogotowie. W międzyczasie kierowca oddalił się od pojazdu. Został znaleziony kilkaset metrów  od miejsca wypadku w zaroślach. Miał problemy z poruszaniem z powodu stanu upojenia alkoholowego i obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Niestety, pomimo reanimacji, życia 53-letniego pasażera nie udało sie uratować. 69-letni kierowca, trafił do szpitala, gdzie jest pod stałym nadzorem policji. Obydwaj mężczyźni to mieszkańcy Jeżowego. 
 
Źródło: KPP Nisko
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na drodze z Kolbuszowej do Tarnobrzega

PODKARPACIE. W wyniku zderzenia opla i hondy civic, na miejscu zginął kierujący hondą.

Podkarpacie

Znamy oferty wykonawców na rozbudowę DK28 na odcinku Przemyśl-Medyka

PODKARPACIE. Najniższą cenę, 104 985 855,51 zł, zaoferowało Konsorcjum: PBI Infrastruktura S.A. i PBI WMB Sp. z o.o.

Podkarpacie

32 strażaków gasiło pożar budynku mieszkalnego w Oleszycach

PODKARPACIE. Akcja strażaków odbyła się 3 lutego. 

Podkarpacie

Ogłoszono przetarg na remont mostu w Nowej Dębie

NOWA DĘBA. Przyszli wykonawcy na składanie ofert mają czas do 19 lutego br.

Podkarpacie

Chciał sprzedać skradziony zegarek. Kupcem okazał się sam poszkodowany

NISKO. Mężczyzna wyjaśniał, że zegarek kupił od kobiety, która była opiekunką zatrudnioną przez poszkodowanego.

Podkarpacie

Podkarpaccy strażacy podsumowali ubiegły rok. Podczas uroczystości wręczono im nowy sprzęt

PODKARPACIE. W 2018 roku podkarpaccy strażacy wyjeżdżali do ponad 23 tysięcy zdarzeń. 

Podkarpacie

2,5 miesięczne dziecko miało problemy z oddychaniem. Policjanci pilotowali samochód do szpitala

ŁAŃCUT. Do niecodziennej interwencji doszło 1 lutego przed godz. 20 w Łańcucie na drodze krajowej 94. 

Reklama