Rzeszów - Niedziela, 04.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Krośnie. Nie żyje 81-letni pieszy

Dodano:

fot. Archiwum KMP Krosno
fot. Archiwum KMP Krosno
PODKARPACIE. 24-latek kierujący bmw potrącił 81-letniego mężczyznę, przechodzącego przez przejście. W wyniku doznanych obrażeń, pieszy zmarł w drodze do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 13.30, w Krośnie na ul. Bohaterów Westerplatte. Jak wstępnie ustalili policjanci, 24-letni mieszkaniec Krosna, kierujący bmw, na prostym odcinku drogi, potrącił 81-letniego mężczyznę, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Pieszy doznał poważnych obrażeń, był reanimowany na miejscu wypadku. Zmarł w karetce w drodze do szpitala.
 
Kierowca bmw był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań na zawartość substancji odurzających. Decyzją prokuratora mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do krośnieńskiej komendy.

 
Źródło: KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

1 mln zł dla powodzian na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Fundacja PGE przekazała spora sumę na pomoc dla mieszkańców województwa podkarpackiego poszkodowanych przez powódź.

Podkarpacie

Sanocki artysta, twórca m.in. kilku murali w Rzeszowie zwycięzcą plebiscytu "Nieprzeciętni 2020"

Arkadiusz Andrejkow wygrał tegoroczną odsłonę plebiscytu „Czwórki” i zyskał tytuł Nieprzeciętnego 2020. Internauci oddali rekordową liczbę - ponad 72 tysięcy - głosów.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 10 osób wyzdrowiało. Tylko 2 nowe przypadki [30.06.2020]

PODKARPACIE. 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 10 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Burze na Podkarpaciu. 2350 odbiorców bez prądu

PODKARPACIE. Przez województwo przeszedł front burzowy, który wyrządził liczne szkody w kilku powiatach.

Podkarpacie

GDDKiA: Wszystkie drogi krajowe na Podkarpaciu są przejezdne

PODKARPACIE. Lokalnie występują utrudnienia w ruchu pieszym.

Podkarpacie

Podkarpacka Inspekcja Transportu Drogowego ma cztery nowe radiowozy

PODKARPACIE. Cztery furgony wyposażone w specjalistyczny sprzęt kontrolny trafiły do podkarpackiej ITD. Wartość radiowozów to 1,7 mln zł

Podkarpacie

Sejmik Województwa zajmie się pomocą dla poszkodowanych

PODKARPACIE. Trwa szacowanie szkód w różnych częściach województwa po ulewnych deszczach na Podkarpaciu. Sejmik Województwa ma przygotować w poniedziałek rozwiązania dla ofiar żywiołu.

Podkarpacie

Alert RCB dla Podkarpacia. Ulewny deszcz, burze i wiatr w porywach do 110 km/h

PODKARPACIE. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało SMS’y z ostrzeżeniem do mieszkańców Podkarpacia.

Reklama