Rzeszów - Poniedziałek, 22.06.2026
Reklama

Tragiczny wypadek w miejscowości Przędzel. Nie żyje 32-letni motocyklista

Dodano: 22.09.2025 r. / Redakcja

fot. WRD KPP w Nisku
fot. WRD KPP w Nisku

PODKARPACIE. Niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę przed godz. 11:00 na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Przędzel w powiecie niżańskim.

W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym marki Volkswagen zginął 32-letni kierowca jednośladu. Autem podróżował 20-letni mężczyzna wraz z 16-letnią pasażerką. Oboje nie odnieśli poważnych obrażeń. Badanie wykazało, że kierowca volkswagena był trzeźwy.

Funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności, by ustalić dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Od 15 lutego nowe zasady w rozliczeniu zeznań podatkowych

POLSKA. W tym roku – po raz pierwszy – twoje zeznanie podatkowe wypełni za ciebie i udostępni urząd skarbowy.

Podkarpacie

3,6 promila u kobiety opiekującej się dwójką dzieci

STALOWA WOLA. Kobieta wkrótce odpowie przed sądem rodzinnym.

Podkarpacie

Młodzi programiści z Podkarpacia zmierzą się w IV edycji konkursu "web.Master podkarpacki"

Ruszyły zapisy do IV edycji konkursu „web.Master Podkarpacki”. Zgłoszenia są przyjmowane do 1 marca.

Podkarpacie

Dwie nowe sale operacyjne w tarnobrzeskim szpitalu

TARNOBRZEG. Koszt dokumentacji technicznej i nadzoru inwestorskiego to ponad 3 mln zł, a koszt wyposażenia ponad 1,5 mln zl.

Podkarpacie

Kierowca miał ponad 3 promile. Wiózł dwójkę dzieci i pijaną pasażerkę

TARNOBRZEG. Przeprowadzone badanie wykazało 3,09 promila alkoholu w jego organizmie.

Podkarpacie

Szpital w Kolbuszowej z nowym sprzętem. W sumie wydano 751 tys. zł

KOLBUSZOWA. Lecznica wzbogaciła się o nowy sprzęt warty 751 800 zł.

Podkarpacie

Kierowca audi zasnął za kierownicą

PODKARPACIE. Mężczyzna trafił do szpitala. 

Podkarpacie

Dwóch 17–latków i 16-latek okradali starsze kobiety. Wyrywali im na ulicy torebki

SANOK. Młodzi mężczyźni podbiegali do idących chodnikiem seniorek, wyrywali i kradli im torebki.

Reklama