Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w miejscowości Róża. Wózek widłowy przygniótł 33-latka

Dodano:

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
PODKARPACIE. W miejscowości Róża na Podkarpaciu, 33-letni mężczyzna został przygnieciony przez wózek widłowy. Niestety jego życia nie udało się uratować. W sprawie zatrzymano 48-letniego mężczyznę.

Dębiccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło wczoraj przed godz. 18:00 w miejscowości Róża w powiecie dębickim. Jak wstępnie ustalili Policjanci, na drodze dojazdowej do jednej z posesji w ww. miejscowości ugrzązł wózek widłowy. Aby go wyciągnąć, podpięto ciągnik rolniczy. Podczas próby wyjazdu z błota, wózek przewrócił się i przygniótł kierującego nim 33-latka. Mężczyzna pomimo natychmiastowej reanimacji prowadzonej przez świadków oraz ratowników medycznych, zmarł.

W sprawie zatrzymano 48-letniego mieszkańca Róży, który kierował traktorem. Jak się okazało, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu ma złożyć wyjaśnienia.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze przeprowadzą postępowanie, które wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

 
Źródło: KPP Dębica
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Z rzeki wyłowiono ciało 67-latka. Policja ustala przyczyny śmierci mężczyzny

PODKARPACIE. Ciało 67-letniego mężczyzny wyłowiono dziś rano z rzeki Stobnica w Brzozowie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 60 zakażeń, 5 zgonów [5.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 68 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 57 osób. Na choroby współistniejące wraz z Covid-19 zmarło 4 osoby; wyłącznie z powodu Covid-19 zmarła 1 osoba.

Podkarpacie

Obwodnica Łańcuta prawie gotowa

ŁAŃCUT. Jeszcze kilka tygodni potrwają prace przy rozbudowie blisko 6-kilometrowego odcinka DK94 Łańcut – Głuchów (tzw. obwodnica Łańcuta). W sobotę teren budowy odwiedził Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk.  

Podkarpacie

30 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [4.10.2021]

​PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 30 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 72 osoby wyzdrowiały. Nie potwierdzono żadnych zgonów.

Podkarpacie

Zderzenie motocyklistów w Izdebkach. Jeden z nich zginął na miejscu

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po godz. 15:00 w Izdebkach w powicie brzozowskim. W zderzeniu dwóch motocyklistów jeden z nich poniósł śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [1.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 73 nowych, potwierdzonych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Kolejne 52 osoby wyzdrowiało. Nie potwierdzono przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 81 zakażeń, 5 zgonów [30.09.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 81 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 29 osób wyzdrowiało. Odnotowano 5 zgonów.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek pod Łańcutem. Nie żyje 69-letni mężczyzna

KRZEMIENICA. 69-letni kierowca toyoty, wjechał w betonowy rozgranicznik jezdni. Pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł.

Reklama