Rzeszów - Piątek, 20.06.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Mielcu

Dodano:

fot. KPP Mielec
fot. KPP Mielec
MIELEC. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku do którego doszło w piątek kilka minut po godz. 23. Pomimo podjętej akcji ratunkowej, życia jednego z kierujących nie udało się uratować.

Do wypadku doszło po godzinie 23, na ulicy Wolności w Mielcu, na drodze wojewódzkiej nr 875, doszło do zderzenia fiata bravo z alfą romeo.

Kierujący fiatem 26-letni mieszkaniec gminy Cmolas pomimo reanimacji zmarł na miejscu wypadku. Kierujący alfą z obrażeniami trafił do mieleckiego szpitala.

Policjanci pobrali krew na zawartość alkoholu i substancji odurzających od obu kierujących. Badanie trzeźwości wykazało, że kierowca alfy był trzeźwy.

Okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie. Funkcjonariusze wykonali dokumentację fotograficzną i oględziny, które będą podstawą do sporządzenia opinii przez biegłego z zakresu wypadków drogowych. W sprawie trwają dalsze czynności.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

50-letni kłusownik złapany. W jego domu znaleziono wieńce jeleni, parostki kozłów oraz czaszki jeleni

PODKARPACIE. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie w Krośnie podaje, że to pierwszy od lat przypadek kłusownictwa o takiej skali.

Podkarpacie

Spada zużycie węgla kamiennego na Podkarpaciu. Wzrasta pobór gazu ziemnego i energii elektrycznej

PODKARPACIE. Największy spadek w zużyciu węgla kamiennego zanotowały przede wszystkim elektrownie i elektrociepłownie.

Podkarpacie

Poniedziałkowa akcja „trzeźwy poranek”. Ponad 20 tys. kontroli, 10 kierowców miało ponad 0,5 promila

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zatrzymali 26 kierujących, którzy kierowali pojazdami, mimo wypitego wcześniej alkoholu.

Podkarpacie

Cieszanów Rock Festiwal chce być bardziej „eko” i adoptuje koale

PODKARPACIE. Ekipa CRF w pierwszym noworocznym poście na facebooku zadeklarowała, że ekologia to jeden z priorytetów kolejnych edycji festiwalu.

Podkarpacie

Budowa mostu w Mielcu ma się zakończyć w kwietniu br.

MIELEC. Trwa budowa nowej przeprawy przez Wisłokę w Mielcu.

Podkarpacie

Policjanci z Leżajska otrzymali narkogogle i alkogogle

LEŻAJSK. Burmistrz Leżajska przekazał policjantom alkogogle i narkogogle.

Podkarpacie

Objazd tymczasowy w Domaradzu. Trwa remont drogi krajowej nr 19

DOMARADZ. Tymczasowy objazd ma obowiązywać do czerwca br.

Reklama