Rzeszów - Wtorek, 20.01.2026
Reklama

Tragiczny wypadek w powiecie mieleckim. Nie żyją 3 osoby

Dodano: 19.08.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Mielcu
fot. KPP w Mielcu

PODKARPACIE. Nietrzeźwy kierowca auto-lawety, podczas ucieczki przed policją, uderzył w seata, którym podróżowało trzy osoby. Wszyscy zginęli na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 21:00 w miejscowości Grochowe w powiecie mieleckim. Funkcjonariusze z mieleckiej komendy zauważyli na drodze powiatowej kierowcę auto-lawety, który poruszał się środkiem jezdni. Gdy podjęli próbę zatrzymania pojazdu przy użyciu sygnałów uprzywilejowania, mężczyzna zaczął uciekać. Na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym seatem.

W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby podróżujące seatem – w wieku 19, 18 i 12 lat. 43-letni kierowca lawety był nietrzeźwy, badanie wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora.

Źródło: KPP w Mielcu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Budowa S19 na Podkarpaciu. Pomimo pandemii prace trwają

​PODKARPACIE. Prace przy budowie S19 na Podkarpaciu nie zwalniają tempa. Roboty prowadzone są na 5 z 6 odcinków.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 1 nowy przypadek zakażenia, kolejna ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. 7 maja w szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia pacjentka.

Podkarpacie

Koronawirus. Zero nowych przypadków. 12 osób wyzdrowiało [6.05.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim nie odnotowano żadnego nowego przypadku zakażenia koronawirusem, a 12 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

W szpitalu w Łańcucie zmarła pacjentka z koronawirusem

PODKARPACIE. To 79-letnia kobieta z powiatu tarnobrzeskiego.

Podkarpacie

Nietypowa akcja strażaków. Uratowali konia, który wpadł do piwnicy

PODKARPACIE. 22 strażaków brało udział w akcji wyciągania konia, który wpadł do piwnicy domu w Hłudnie.

Podkarpacie

Więcej osób starszych na Podkarpaciu. Rekordowa liczba stulatków

PODKARPACIE. O 2,7% wzrosła liczba osób w wieku poprodukcyjnym na Podkarpaciu w 2019 roku. Z kolei liczba osób w wieku produkcyjnym i przedprodukcyjnym zmniejszyła się.

Podkarpacie

366 zakażonych, 229 wyzdrowiało. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [5.05.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim odnotowano 3 nowy przypadki zakażenia koronawirusem. 3 kolejne osoby wyzdrowiały.

Reklama