Rzeszów - Poniedziałek, 19.01.2026
Reklama

Tragiczny wypadek w powiecie mieleckim. Nie żyją 3 osoby

Dodano: 19.08.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Mielcu
fot. KPP w Mielcu

PODKARPACIE. Nietrzeźwy kierowca auto-lawety, podczas ucieczki przed policją, uderzył w seata, którym podróżowało trzy osoby. Wszyscy zginęli na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 21:00 w miejscowości Grochowe w powiecie mieleckim. Funkcjonariusze z mieleckiej komendy zauważyli na drodze powiatowej kierowcę auto-lawety, który poruszał się środkiem jezdni. Gdy podjęli próbę zatrzymania pojazdu przy użyciu sygnałów uprzywilejowania, mężczyzna zaczął uciekać. Na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym seatem.

W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosły trzy osoby podróżujące seatem – w wieku 19, 18 i 12 lat. 43-letni kierowca lawety był nietrzeźwy, badanie wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora.

Źródło: KPP w Mielcu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 8 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [26.03.2020]

PODKARPACIE. 53 osoby zakażone koronawirusem na Podkarpaciu. Dwie wyzdrowiały. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowa osoba zakażona, 2 wyzdrowiały

PODKARPACIE. Dwie osoby w województwie podkarpackim zakażone koronawirusem wyzdrowiały.

Podkarpacie

Nowy przypadek zakażenia koronawirsuem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. To starszy mężczyzna z powiatu krośnieńskiego, stan dobry, który przebywa w ścisłej kwarantannie. 

Podkarpacie

Związek Gmin "PKS" uruchamia dodatkowe autobusy

Dodatkowe autobusy będa kurosowały na liniach o zwiększonej frekwencji.

Podkarpacie

Zlekceważył zasady kwarantanny domowej. Odpowie przed sądem

Podczas kontroli policji, zamiast przebywać w miejscy zamieszkania, był u sąsiada.

Podkarpacie

Przesunięto obrady Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Przewodniczący sejmiku przychylił się do wniosku o przesunięcie najbliższej sesji.

Podkarpacie

Dyspensa Biskupa Rzeszowskiego od obowiązku uczestnictwa we mszy

Dyspensa od mszy świętych, odwołane publiczne nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali i kilka innych obostrzeń - Kuria Diecezjalna w Rzeszowie poinformowała o najnowszych wytycznych Biskupa Rzeszowskiego.

Reklama