Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w powiecie mieleckim. Nie żyje 4-letnie dziecko

Dodano: 23.09.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Mielcu
fot. KPP w Mielcu

PODKARPACIE. Mieleccy policjanci pracują na ustaleniem dokładnych okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Dulcza Wielka w powiecie mieleckim. W zderzeniu dwóch samochodów, śmierć poniosła 4-letnia dziewczynka.

Wypadek miał miejsce wczoraj około godz. 12:30. Ze wstępny ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że mężczyzna kierujący dostawczym oplem, najprawdopodobniej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z osobowym fiatem panda.

Fiatem pandą jechała kobieta z 4-letnią córką. Niestety, pomimo pomocy medycznej, życia 4-letniej dziewczynki nie udało się uratować.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kobieta chciała zgłosić kradzież, kiedy przyszła na posterunek portfel już na nią czekał

PODKARPACIE. Rudniccy policjanci odzyskali skradziony portfel, kilkanaście minut po jego kradzieży.

Podkarpacie

Bus wpadł w poślizg, po czym uderzył w drzewo. Do szpitala przewieziono dwie osoby

TARNOBRZEG. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 871 w Tarnobrzegu.

Podkarpacie

Jarosław otrzymał urządzenia do pomiaru jakości powietrza

JAROSŁAW. 14 stycznia w Jarosławiu, Polska Spółka Gazownictwa przekazała pierwsze w tym roku profesjonalne urządzenie do pomiaru jakości powietrza.

Podkarpacie

Kradli paliwo z ciężarówek. 18- i 19-latkowi postawiono 8 zarzutów

PODKARPACIE. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Jak wygląda sytuacja epidemiologiczna na Podkarpaciu? Wzrasta liczba zachorowań na odrę

PODKARPACIE. W Urzędzie Wojewódzkich odbyła się konferencja pn.„Szczepienia ochronne w Niepodległej”.

Podkarpacie

Usłyszał dziecięcy płacz dobiegający z kontenera. Okazało się, że to lalka

NISKO. Na kontenerze była informacja, ze w środku znajduje się lalka. Pomimo tego wezwano straż pożarną.

Podkarpacie

Ostrzeżenie przed oblodzeniami dla 14 powiatów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej określiło 80% prawdopodobieństwa na wystąpienie zjawiska.  

Podkarpacie

16 stycznia ruszają zimowe kursy Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej [Rozkład jazdy]

PODKARPACIE. Kolejka odjeżdżać będzie ze stacji w Majdanie o godzinie 11.00. Czas przejazdu wraz z krótkim postojem w Balnicy wynosi ok. 2 godzin.

Reklama