Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w powiecie sanockim. Nie żyje 14-letnia dziewczynka

Dodano:

fot. Archiwum KPP Sanok
fot. Archiwum KPP Sanok
PODKARPACIE. Trwa ustalanie okoliczności wypadku, do którego doszło w Porażu. Kierowca audi potrącił dwie 14-letnie dziewczynki. Niestety jedna z nich zginęła. Kierowca był pod wpływem alkoholu.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, 13 czerwca po godz. 21:00 na ul. Karpackiej w  miejscowości Poraż w powiecie sanockim. Wg wstępnych ustaleń Policji, kierujący audi, jadąc w kierunku Zagórza prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i potrącił dwie 14-letnie mieszkanki powiatu sanockiego, które szły pieszo. Następnie samochód wjechał do rowu, a kierowca uciekł w kierunku lasu. Policjantom udało się zatrzymać kierowcę. To 40-letni mieszkaniec powiatu leskiego.

Pomimo reanimacji, życia jednej z potrąconych dziewczynek nie udało się uratować. Druga trafiła do szpitala. Badanie wykazało, że kierowca audi miał blisko promil alkoholu w organizmie.
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W Domaradzu zderzyły się dwa tiry. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Przez ponad 2 godz. zablokowana była krajowa „dziewiętnastka” w Domaradzu. Doszło tam do zderzenia dwóch tirów. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: Ponad 400 nowych zakażeń, 52 zgony [21.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Uruchomiono pierwszy na Podkarpaciu Punkt Szczepień Powszechnych

RZESZÓW. W Jarosławiu ruszył pierwszy na Podkarpaciu pilotażowy Punkt Szczepień Powszechnych. Punkt będzie w stanie zaszczepić kilkaset osób dziennie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 266 nowych zakażeń, 37 zgonów [20.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe dane z województwa podkarpackiego [19.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Rusza rozbudowa DW 894 na odcinku Hoczew - Polańczyk

PODKARPACIE. Prawie 69 mln zł będzie kosztować kolejna inwestycja drogowa w województwie podkarpackim. Chodzi o 11 km odcinek DW 894 w Bieszczadach. 

Podkarpacie

Utrudnienia na S19 w Nienadówce. Przewróciła się ciężarówka

PODKARPACIE. Kilka godzin mogą potrwać utrudnienia na S19 w Nienadówce. Pas w kierunku Lublina blokuje przewrócona ciężarówka. Wprowadzono ruch wahadłowy.  

Podkarpacie

520 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 55 osób [16.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama