Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Radawie. Nie żyje 64-letni mężczyzna

Dodano: 30.12.2024 r. / Redakcja

fot. KPP w Jarosławiu
fot. KPP w Jarosławiu

RADAWA. 64-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód osobowy. Sprawca nie udzielił pomocy poszkodowanemu i uciekł z miejsca wypadku. Trwają jego poszukiwania. Policja prosi świadków zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu.

Wczoraj rano, na ul. Ignasze w miejscowości Radawa, ujawniono ciało mężczyzny. Policjantom udało się ustalić tożsamość zmarłego. To 64-letni mieszkaniec gminy Wiązownica.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna został potrącony przez samochód. Sprawca nie udzielił pomocy poszkodowanemu i odjechał z miejsca zdarzenia. Trwają jego poszukiwania.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Jednocześnie policjanci zwrócili się z apelem o pomoc do osób, które były świadkami tego wypadku. Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel. 47 8241310 lub z Posterunkiem Policji w Wiązownicy tel. 47 8241570.


Źródło: KPP w Jarosławiu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe dane z województwa podkarpackiego [19.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Rusza rozbudowa DW 894 na odcinku Hoczew - Polańczyk

PODKARPACIE. Prawie 69 mln zł będzie kosztować kolejna inwestycja drogowa w województwie podkarpackim. Chodzi o 11 km odcinek DW 894 w Bieszczadach. 

Podkarpacie

Utrudnienia na S19 w Nienadówce. Przewróciła się ciężarówka

PODKARPACIE. Kilka godzin mogą potrwać utrudnienia na S19 w Nienadówce. Pas w kierunku Lublina blokuje przewrócona ciężarówka. Wprowadzono ruch wahadłowy.  

Podkarpacie

520 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 55 osób [16.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. 59 zgonów, 923 nowe zakażenia na Podkarpaciu [15.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 923 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Zderzenie busa z pociągiem. Dwie osoby nie żyją

PODKARPACIE. W Hucie Deręgowskiej, w powiecie niżańskim bus wjechał wprost pod pociąg towarowy. W wypadku zginęły dwie osoby. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora oraz przedstawiciele Państwowej Komisji Badań Wypadków Kolejowych.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 19 kwietnia otwarte żłobki i przedszkola. Pozostałe obostrzenia przedłużone

PODKARPACIE. Od poniedziałku dzieci wracają do żłobków i przedszkoli. Będzie również dozwolony sport na świeżym powietrzu, z pewnymi ograniczeniami. Pozostałe obostrzenia zostają przedłużone do 25 kwietnia.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 800 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 50 osób [14.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama