Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Rudzie. Nie żyje 21-letni kierowca

Dodano: 20.06.2022 r.

fot. KPP Mielec
fot. KPP Mielec
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę wieczorem w Rudzie. 21-latek kierujący seatem, zjechał z drogi, kilkukrotnie dachował i uderzył w betonowy przepust. Pomimo reanimacji, młody kierowca zmarł.

Do wypadku doszło około godz. 19:00, w miejscowości Ruda w powiecie mieleckim. Jak wstępnie ustalono, kierujący seatem ibiza, jadąc w kierunku Radomyśla Wielkiego, zjechał z drogi do przydrożnego rowu, po czym pojazd kilkukrotnie dachował. Auto uderzyło w ogrodzenie posesji i mostek. 21-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego kierujący seatem odniósł poważne obrażenia. Pomimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Mielec
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podkarpackie Pełne Zachwytów. Startuje kampania promująca podkarpacką turystykę

PODKARPACIE. Celem działań promocyjnych jest ukazanie Podkarpacia jako idealnej i niestandardowej destynacji do wypoczynku z rodziną

Podkarpacie

Cztery osoby straciły życie w wypadkach drogowych podczas majówki. Znamy policyjne statystyki

PODKARPACIE. Podczas  akcji "Majowy Weekend 2019" najwięcej nietrzeźwych kierowców zatrzymano 3 maja.

Podkarpacie

Drugi stopień zagrożenia na Podkarpaciu. Powodem są intensywne opady deszczu

PODKARPACIE. Drugi stopień zagrożenia obowiązuje od godz. 20:00 dnia 29.04.2019 do godz. 20:00 dnia 30.04.2019.

Podkarpacie

Policjanci rozpoczynają dzisiaj akcję „Majowy Weekend 2019”. Potrwa do 5 maja

PODKARPACIE. Policyjne działania potrwają od wtorku do niedzieli.

Podkarpacie

Zablokowana krajowa „dziewiątka”. Naczepa z kruszywem uległa uszkodzeniu

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło około godz. 12, w Cmolasie.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego. Zginął 29-latek

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło 28 kwietnia przed godz. 21.30 na ul. Mickiewicza (droga wojewódzka nr 835) w Kańczudze.

Podkarpacie

Bieszczadzka Kolejka Leśna rozpoczęła sezon letni

PODKARPACIE. Kursy odbywać się będą również w tzw. długie weekendy, tj. od 27 do 5 maja oraz od 20 do 23 czerwca.

Reklama