Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Trzcianie. Nie żyje 44-latek przysypany ziemią

Dodano: 16.10.2023 r.

fot. Archiwum KPP w Mielcu
fot. Archiwum KPP w Mielcu
PODKARPACIE. 44-letni mężczyzna podczas prac ziemnych został przysypany ziemią. Pomimo pomocy medycznej, życia mężczyzna nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w miniony czwartek, w miejscowości Trzciana, w powiecie mieleckim. Podczas prac ziemnych przy kanalizacji, został przysypany ziemią 44-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu mieleckiego. Mężczyźnie próbował pomóc inny pracownik, który tuż po osunięciu się ziemi, wskoczył do wykopu na ratunek koledze i złamał nogę.

Na miejsce przybył służby ratunkowe. Po wyciągnięciu nieprzytomnego mężczyzny spod ziemi, ratownicy rozpoczęli akcję reanimacyjną. 44-latek odzyskał częściowo funkcje życiowe i został zabrany karetką do szpitala. Niestety tam zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia. wypadku zawiadomiona została Państwowa Inspekcja Pracy.
 
Źródło: KPP w Mielcu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy do 3 maja. Na Podkarpaciu wpłynęło już ponad 18 tys. wniosków

PODKARPACIE. Już ponad 18 tys. wniosków o dodatkowy zasiłek opiekuńczy wpłynęło do podkarpackich oddziałów ZUS. Okres korzystania ze świadczenia został wydłużony do 3 maja.

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe przypadki, 2 ofiary śmiertelne na Podkarpaciu. Aktualne dane [27.04.2020]

PODKARPACIE. 316 zakażonych, 180 wyzdrowiało - mamy najnowsze dane z województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejne 12 osób. Dwa nowe przypadki zakażenia [26.04.2020]

PODKARPACIE. Mamy 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 12 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus. 23 nowe przypadki na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [25.04.2020]

PODKARPACIE. 311 osób zakażonych koronawirusem w województwie podkarpackim. Dziś potwierdzono 23 nowe przypadki. Jedna osoba wyzdrowiała.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr i możliwe burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o silnym wietrze na Podkarpaciu oraz możliwych burzach.

Podkarpacie

S19 Lublin - Sokołów Małopolski. Trwają prace na 11 z 12 odcinków

130 km przyszłej S19, od Lublina do Sokołowa Małopolskiego, jest w trakcie realizacji. Dzięki inwestycji, z Rzeszowa do Warszawy dojedziemy samochodem w niecałe 3 godziny.

Podkarpacie

65-letni mężczyzna zginął w pożarze domu

8 zastępów straży pożarnej gasiło pożar drewnianego domu w Hucie Starej. Dwóm osobom udało się uciec z budynku. Niestety w pożarze zginął około 70-letni mężczyzna.  

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu wyzdrowiały kolejne 22 osoby. Aktualna sytuacja [23.04.2020]

PODKARPACIE. Mamy 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 22 osoby wyzdrowiały.

Reklama