Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Widełce. Nie żyje 79-letnia kobieta

Dodano:

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Widełce. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką ranna została pasażerka osobówki. 79-latka zmarła w szpitalu.

Do wypadku doszło wczoraj po południu w Widełce, na drodze krajowej nr 9. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca citroena, 59-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, jadąc w kierunku Kolbuszowej, zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku ciężarowym volvo. W wyniku zderzenia pasażerka citroena, 79-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, trafiła do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować.

Druga z pasażerek oraz kierowca citroena, a także 54-letni kierujący ciężarówką nie odnieśli większych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku. Prace zakończyła już grupa dochodzeniowo-śledcza z kolbuszowskiej jednostki. Policjanci zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ponad 435 tys. osób na Podkarpaciu otrzymało "trzynastki"

PODKARPACIE. Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłacił „trzynastki” dla ponad 435 tys. osób w województwie podkarpackim. Łączna suma wypłaconych świadczeń to ponad 540 mln zł.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: Ponad 100 nowych zakażeń, 16 zgonów [12.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Hoczwi. Nie żyje 66-letni pieszy

PODKARPACKIE. Wczoraj wieczorem w powiecie leskim doszło do śmiertelnego potrącenia 66-letniego mężczyzny. Pomimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 70 zakażeń, 17 zgonów [11.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Zderzenie bmw z audi na A4. Zablokowana droga w kierunku Korczowej

PODKARPACIE. Na autostradzie A4 w Jarosławiu doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba została ranna. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Duży spadek liczby zakażeń, brak zgonów [10.05.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 54 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

Samochód z 5 osobami wpadł do rzeki

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło wczoraj o północy. W akcji brali udział płetwonurkowie. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [7.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama