Tragiczny wypadek w Widełce. Nie żyje 79-letnia kobieta
Dodano: 23.11.2021 r.
fot. KPP Kolbuszowa
PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Widełce. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką ranna została pasażerka osobówki. 79-latka zmarła w szpitalu.
Do wypadku doszło wczoraj po południu w Widełce, na drodze krajowej nr 9. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca citroena, 59-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, jadąc w kierunku Kolbuszowej, zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku ciężarowym volvo. W wyniku zderzenia pasażerka citroena, 79-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, trafiła do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować.
Druga z pasażerek oraz kierowca citroena, a także 54-letni kierujący ciężarówką nie odnieśli większych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.
Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku. Prace zakończyła już grupa dochodzeniowo-śledcza z kolbuszowskiej jednostki. Policjanci zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów.
POLSKA/PODKARPACIE. Większość obostrzeń obowiązujących do 31 stycznia 2021 r., zostanie przedłużonych do połowy lutego. Od 1 lutego nastąpią jednak zmiany w handlu i kulturze. Znikną również godziny dla seniorów.
PODKARPACIE. W Tarnobrzegu, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 723, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i policyjnego radiowozu. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, policjanci kierują na objazdy.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz