Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Widełce. Nie żyje 79-letnia kobieta

Dodano:

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Widełce. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką ranna została pasażerka osobówki. 79-latka zmarła w szpitalu.

Do wypadku doszło wczoraj po południu w Widełce, na drodze krajowej nr 9. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca citroena, 59-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, jadąc w kierunku Kolbuszowej, zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku ciężarowym volvo. W wyniku zderzenia pasażerka citroena, 79-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, trafiła do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować.

Druga z pasażerek oraz kierowca citroena, a także 54-letni kierujący ciężarówką nie odnieśli większych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku. Prace zakończyła już grupa dochodzeniowo-śledcza z kolbuszowskiej jednostki. Policjanci zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podkarpacka Kolej Aglomeracyjna. Pierwsze pociągi już na trasach

PODKARPACIE. 1 stycznia 2021 roku ruszyły pierwsze kursy pociągów w ramach Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej. Wartość całego projektu to ponad 700 mln zł.  

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [4.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport, dotyczący zakażeń koronawirusem SARS-Cov-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Traktor przygniótł 43-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w sobotę w miejscowości Dzwonowa. 43-letni mężczyzna zginął przygnieciony przez traktor, którym kierował.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [31.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 284 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 17 osób, z których 16 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Straż Graniczna na Podkarpaciu ma nowe Hondy i Jeepy

PODKARPACIE. Do Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej trafiły nowe pojazdy. Nowoczesne motocykle marki Honda oraz terenowe Jeepy będą służyły do ochrony granicy państwowej.

Podkarpacie

Nowe miasto na mapie Podkarpacia

PODKARPACIE. Od 1 stycznia 2021 r. 10 miejscowości w Polsce zyska status miasta. Jedną z nich będzie leżące na Pogórzu Dynowskim Dubiecko.

Podkarpacie

Kolejna inwestycja drogowa na Podkarpaciu oddana do użytku

PODKARPACIE. Dziś oficjalnie otwarto obwodnicę Dynowa.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 280 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 19 osób [30.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 279 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 19 osób.

Reklama