Rzeszów - Środa, 21.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Wiśniowej. Nie żyje 27-letni motocyklista

Dodano:

fot. KPP Ropczyce
fot. KPP Ropczyce
PODKARPACIE. Policjanci  z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Wiśniowa w powiecie strzyżowskim. 27-letni kierowca motocykla z nieznanych przyczyn wjechał w drzewo, zmarł w szpitalu. Pasażer motocykla nie odniósł obrażeń.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę przed godz. 17:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, 27-letni motocyklista zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować. Pasażer motocykla nie ucierpiał w zdarzeniu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim prowadzą śledztwo, które ma wyjaśnić szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku.

 
Źródło: KPP Ropczyce
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pożar domu w Markowej. Nie żyje 57-letnia właścicielka

PODKARPACIE. W nocy z soboty na niedzielę w Markowej w powiecie łańcuckim doszło do pożaru drewnianego domu. W środku odnaleziono mieszkającą w nim właścicielkę. Niestety, pomimo reanimacji, życia kobiety nie udało się...

Podkarpacie

Kolejna ofiara wody na Podkarpaciu. 28-latek utonął w Zalewie Sieniawskim

PODKARPACIE. 28-letni mężczyzna jest czwartą ofiarą wody podczas tegorocznych wakacji na Podkarpaciu. Mężczyzna utonął w miejscowości Odrzechowa w Zalewie Sieniawskim.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [13.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 9 osób, 1 osoba zmarła.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [12.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 14 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [11.08.2021]

PODKARPACIE. MZ potwierdziło 14 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 6 osób.

Podkarpacie

13 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [10.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [9.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 4 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 13 osób. Nie odnotowany żadnych przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Rakszawie. Hyundai uderzył w drzewo. Zginął 52-letni kierowca

PODKARPACIE. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny śmiertelnego wypadku, do którego doszło w piątek w Rakszawie.

Reklama