Rzeszów - Sobota, 10.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Woli Wyżnej. Nie żyją dwie osoby

Dodano: /

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja

PODKARPACIE. 16-letni i 23-letni mężczyźni zginęli w porannym wypadku, do którego doszło w miejscowości Wola Wyżna w powiecie krośnieńskim.

Do zdarzenia doszło po godz. 7:00. Z ustaleń policji wynika, że kierujący audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Samochodem podróżowały dwie osoby: 16 i 23 letni mężczyźni. Obydwaj zginęli.

Policjanci pod nadzorem prokuratora gromadzą materiał dowodowy, który pozwoli na wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku.



Źródło: Podkarpacka Policja
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 26.09.2024, godz. 18:01
Komentarz został usunięty
Dawid Petrus 23.09.2024, godz. 13:38
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

50-letni kłusownik złapany. W jego domu znaleziono wieńce jeleni, parostki kozłów oraz czaszki jeleni

PODKARPACIE. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie w Krośnie podaje, że to pierwszy od lat przypadek kłusownictwa o takiej skali.

Podkarpacie

Spada zużycie węgla kamiennego na Podkarpaciu. Wzrasta pobór gazu ziemnego i energii elektrycznej

PODKARPACIE. Największy spadek w zużyciu węgla kamiennego zanotowały przede wszystkim elektrownie i elektrociepłownie.

Podkarpacie

Poniedziałkowa akcja „trzeźwy poranek”. Ponad 20 tys. kontroli, 10 kierowców miało ponad 0,5 promila

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zatrzymali 26 kierujących, którzy kierowali pojazdami, mimo wypitego wcześniej alkoholu.

Podkarpacie

Cieszanów Rock Festiwal chce być bardziej „eko” i adoptuje koale

PODKARPACIE. Ekipa CRF w pierwszym noworocznym poście na facebooku zadeklarowała, że ekologia to jeden z priorytetów kolejnych edycji festiwalu.

Podkarpacie

Budowa mostu w Mielcu ma się zakończyć w kwietniu br.

MIELEC. Trwa budowa nowej przeprawy przez Wisłokę w Mielcu.

Podkarpacie

Policjanci z Leżajska otrzymali narkogogle i alkogogle

LEŻAJSK. Burmistrz Leżajska przekazał policjantom alkogogle i narkogogle.

Podkarpacie

Objazd tymczasowy w Domaradzu. Trwa remont drogi krajowej nr 19

DOMARADZ. Tymczasowy objazd ma obowiązywać do czerwca br.

Reklama